18.04.2024
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Devlet Konservatuarı, müzik severleri unutulmaz bir akşama...
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi (STMF) Seramik ve Cam Bölümü Öğr. Gör. Güner Dönmez’in “Yüksek Derece” isimli ilk kişisel sergisi 24 Ekim 2022 tarihinde sanatseverlerine kapılarını açacak
STMF Sanat Galeri’sinde açılacak sergi; gündelik hayatta sıklıkla kullanılan vitrifiye ürünleriyle gerek işlevsel açıdan gerekse minimal tasarım çizgisiyle kullanıcılara alternatifler sunmayı hedefliyor. Adını yüksek dereceli pişirim ile şekillendiren ürünlerden alan sergi, Öğr. Gör. Güner’in son dönem çalışmalarından oluşuyor.
24 Ekim tarihinde açılacak sergi, 28 Ekim tarihine kadar ziyaret edilebilir.
639 kez görüntülendi.