Yerel Basında Bugün ( 17 Aralık 2017)

17 Aralık 2017

ADA POSTASI

BÜYÜKŞEHİR TÜRKİYE’YE ÖRNEK

TBMM ‘de konuşan AK Parti Milletvekili Prof.  Dr. Mustafa İsen, Sakarya Büyükşehir Belediye’sinden övgü dolu sözlerle bahsetti.

 

ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ

CHP’DE İLK ADAY ERDOĞAN ISIR 

CHP’de muhaliflerin, Merkez İlçe Başkanlığı’nı kazanarak güçlenmesinin ardından il başkanlığı için yarış başladı.

 

BİZİM SAKARYA

KÜLTÜRÜN BAŞKENTİ !

Kültür ve Turizm Bakanlığı bütçesi üzerinde AK Parti Grubu adına Meclis’te söz alan Sakarya Milletvekili Mustafa İsen, kültür alanında Sakarya’da yapılanların ülkeye örnek olduğunun altını çizdi.

 

SAKARYA HALK

İSTİKRAR İÇİN GÜÇLÜ HÜKÜMETE DEVAM

AK Parti Akyazı Kadın Kolları’nın 5. Olağan Kongresi’ne katılan Başkan Toçoğlu, ” Geçen sürede en önemli hizmetleri hayata geçirdik. Bu kazanımlarımızın sürdürülebilmesi için güçlü hükumetlerin devam etmesi gerekir derken Milletvekili Üstün ise “Kadınların siyaset yaparken yaşadığı zorlukların farkındayız. Kapı kapı dolaşıyorsunuz, tüm zorlukları göğüslüyorsunuz” dedi.

 

YENİHABER

CHP’DE ISIR ADAY

CHP’de Erdoğan Isır 30 Aralık’ta yapılacak il kongresinde aday olduğunu belirterek, “Tabandan gelen talebe tepkisiz kalmak bizim sosyal demokrat kimliğimize asla yakışmaz ” dedi.

 

YENİGÜN

CHP’DE HEYECAN OLACAK

Yönetimiyle görev dağılımı yapan Adapazarı İlçe Başkanı Kurtuluş hedefini anlattı.

 

 

YENİ SAKARYA

CHP’DE GÖZLER İL KONGRESİNDE

İlçe kongreleri tamamlanan CHP’de mevcut başkan Ayça Taşkent ve Erdoğan Isır il başkanlığı adaylığını açıkladı. Bu iki isim haricinde Özgür Arık’ın da önümüzdeki günlerde resmi açıklama yapması bekleniyor.

 

251 kez görüntülendi.
17 Aralık 2017 - 9:22