Yerel Basında Bugün (13.04.2014)

13 Nisan 2014

13.04.2014 Pazar gününe ait yerel gazetelerin manşetleri  şöyle:

ADAPAZARIAKŞAMHABERLERİ

Adapazarı İlçesi’ne bağlı Abalı Köyü’nde muhtar heyeti seçiminde muhtarlığı kazandı ama kaybeden oldu

“Seçimi kazandı muhtar olamadı”

ADAPOSTASI

Yerel seçimlerde Sakarya’da adeta hüsrana uğrayan CHP’nin Sakaryalı  vekili Özkoç iddialı konuştu

“En az 2 vekil çıkarırız”

CHP Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, partisinin Sakarya’daki oyunun en az 100 bin civarında olduğunu dile getirerek, “Genel seçimlerde en az 2 milletvekili ve üzerinde oy almayı hedefliyoruz” dedi.

BİZİMSAKARYA

“Kritik iki gün”

Sakaryaspor’un kaderi bugün ve yarınki gelişmelere bağlı… Maltepe ile ölüm kalım maçına çıkacak olan Sakaryaspor’u yarın daha zorlu bir sınav, iflas davası bekliyor.

SAKARYAHALK

“Polis polisi dinlemiş”

Vali Mustafa Büyük, kentteki yasa dışı dinleme iddialarına ilişkin birer Mülkiye ve polis başmüfettişinin, incelemelerine başladığını söyledi. Büyük,“ İncelemelerde en çok dikkati çeken konulardan birisin ise, emniyet teşkilatına mensup çok sayıda görevlinin, dinleme kapsamında dinlenmiş olmasıdır” dedi.

YENİGÜN

MHP Genel Merkezin yetkili kıldığı Sakarya İl Yönetimi düğmeye basıyor.

“Başarısız ilçelere revizyon”

MHP Sakarya İl Yönetimi Genel Merkez tarafından yetkilendirilerek, ilçelerde başarısızlığı masaya yatırdı. İlçe yönetimlerini görevden alması beklenen il yönetimi, önümüzdeki günlerde 6 ilçede yeniden yapılanmaya gidecek.

YENİHABER

Milliyetçi Hareket Partisi’nde bazı ilçe teşkilatları yenilenecek

“MHP’de revizyon”

MHP, ile teşkilatlarında revizyona gidiyor. Bazı ilçe teşkilatlarında yönetimler yeniden yapılandırılarak, güçlendirilecek. İl Teşkilatı’nın alınmasının söz konusu olmadığını söyleyen İl Başkanı Levent Bülbül, “Mücadeleye sonuna kadar devam” dedi

YENİSAKARYA

“Sorumlular istifa etsin”

İl Genel Meclisi’nin son dönem MHP Grup Başkanvekili olan Salih Okutan, “108 belediye meclis üyemiz 70’e düştü. Bunun sorumlusu her kimse, makamı ve mevkii ne olursa olsun istifa etmelidir” dedi.

13.04.2014 GG

70 kez görüntülendi.
13 Nisan 2014 - 12:23