Yerel Basında Bugün (13.03.2014)

13 Mart 2014

13.03.2014 Perşembe günü yerel gazetelerde öne çıkan haberler.

ADAPAZARI

“Projeler büyüledi”

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yeni dönem için hazırladığı 30 vizyon projesini dün açıkladı. Alemdar’ın son derece iddialı projeleri beğeni topladı

ADAPAZARIAKŞAMHABERLERİ

Serdivan Belediyesi Başkan Adayı Yusuf Alemdar 2014 ve 2019 yılı projelerini dün kamuoyuna açıkladı

“Alemdar’ın 5 yıllık vizyon projeleri”

ADAPOSTASI

Yeni projelerini paylaşan Alemdar, 54. Cadde projesi’nin Lokomotif olacağını söyledi

“Alemdar şov yaptı”

Söz verdiğinin fazlasını yapan Yusuf Alemdar, yeni dönem için Serdivan’ın vizyonu değiştirecek 30 proje daha açıkladı. Başkan Alemdar, ikinci üniversite, yeni yaşam alanları ve teleferik projeleriyle çıtayı çok yükseltti.

BİZİMSAKARYA

“Sağduyu zamanı!”

Çark Caddesi’ne önceki akşam yaşanan gerginlikle yüreğimiz bir kez daha ağzımıza geldi. Geçmişte yaşanan linç girişimlerini hatırlatan bu olay büyümeden önlendi ama her geçen gün sertleşen ortam endişeleri artıyor.

SAKARYAHALK

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’dan yeni dönem için

“30 yeni proje”

Belediyenin konferans salonunda düzenlenen programda konuşan Başkan Yusuf Alemdar, ilçeyi kazandırdıkları hizmetleri ve projeleri kamuoyu ile paylaştı. Alemdar “Önümüzdeki dönem içerisinde Serdivan’a yakışır vizyon projeleri hazırladık” dedi.

YENİGÜN

Başkan Alemdar’ın Serdivan için en iddialı projesi 54. Cadde

“Çark’a alternatif!”

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yeniden belediye başkanı seçilmesi halinde yapacağı 30 projesini dün açıkladı. Alemdar2ın en iddialı projesi ise, Çark Caddesi’ne alternatif olabilecek 54. Cadde Projesi oldu.

YENİHABER

Serdivan Belediye Başkanı Alemdar’ın yeni dönem vaadi

“Cadde AVM”

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar yeni dönem projelerini açıkladı. Alemdar tekrar seçilirse Serdivan Stadı ve Sosyete Pazar’ının bulunduğu alanda cadde AVM yapacak

YENİSAKARYA

“Alemdar’dan rüya projeler”

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, yeni dönemde ilçenin vizyonunu genişletecek 30 farklı projeyi tanıttı. Alemdar, “Serdivan’ın her metrekaresi güzelleşecek” dedi.

13.03.2014 – A.T.

52 kez görüntülendi.
13 Mart 2014 - 12:33