VEFAT:Üniversitemiz Mühendislik Fakültesinde görevli Teknisyen Ersan DEMİR’in babası vefat etmiştir.
![VEFAT:Üniversitemiz Mühendislik Fakültesinde görevli Teknisyen Ersan DEMİR’in babası vefat etmiştir.](https://haber.sakarya.edu.tr/wp-content/uploads/2017/06/vefat-duyuru-700x420.png)
Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği bölümünde görevli teknisyen Ersan DEMİR’in babası Yusuf DEMİR vefat etmiştir. Cenazesi 1 Ocak 2019 Salı Sakarya İkizce Müslim Mahallesi Camii’nde kılınarak ikindi namazını müteakip defnedilmiştir.
Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve sevenlerine sabr-ı cemil niyaz ediyoruz.
1.238 kez görüntülendi.
YORUMLAR