SAMİB’ten Hayırlı Olsun Ziyareti

SAMİB’ten Hayırlı Olsun Ziyareti
05.08.2022
952
A+
A-

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği (SAMİB) Başkanı Turgay Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Hamza Al’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Makamda gerçekleşen ziyarette SAMİB Başkanı Turgay Çelik’e SAMİB Kurucu Başkanı Metin Kar, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bahahttin Kılınç, Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Beyenal, ve Üye Hilmi Çorapsız eşlik etti. SAÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emrah Doğan da görüşmeye katıldı.

Ziyarette Başkan Çelik, derneğin kuruluşundan bugüne üniversite-sanayi iş birliği kapsamında yapılan faaliyetler, Sakarya Üniversitesi özelinde karşılıklı imzalanan protokoller, dernek bünyesinde faaliyet gösteren SAMATO Kariyer Merkezi’nin eğitim ve işe yerleştirme faaliyetleri ve Sakarya’nın Kaynarca İlçesi’nde kurulmakta olan DOMİOSB (Doğu Marmara Makina İmalatçıları İhtisas Organize Sanayi Bölgesi)’nin mevcut durumu, geleceği noktalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

SAMİB Başkanı Turgay Çelik, yeni dönem için Rektör Al ve ekibine başarılar dileyerek SAMİB’e davet etti. Ziyaretten ve akademi sanayi iş birliğiyle ilgili değerlendirmelerin de yapıldığı görüşmelerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Al, teşekkürlerini iletti.

Başkan Turgay Çelik’in Rektör Al’a vazo hediyesi etmesiyle ziyaret sona erdi.


952 kez görüntülendi.
ETİKETLER: ,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.