Resim Bölümünden Karma Sergi
![Resim Bölümünden Karma Sergi](https://haber.sakarya.edu.tr/wp-content/uploads/2021/12/Aralik-Resim-Bolumunden-Karma-Sergi.jpg)
Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesinde yeni bir sergi açılıyor. Sergi, Resim Bölümü Öğretim Elemanlarının eserlerinden oluşuyor. “Aralık” başlıklı karma sergi, 20 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Sanat Galerisi’nde izlenebilecek.
Sergide eserleri gösterilen sanatçıların listesi şöyle:
Ayşe Önuçak, Emrah Özaras, Füsun Çağlayan, Gülay İnce, Gülseren Budumlu, Hilal Balcı, Kevser Akçıl, Neslihan Özgenç, Neşe Baydar, Onur Karaalioğlu ve Şirin Yılmaz.
1.504 kez görüntülendi.
YORUMLAR