Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 26°C
Parçalı Bulutlu

Öğrenci ve Personel Ligleri Başladı

Öğrenci ve Personel Ligleri Başladı
11.03.2019
307
A+
A-

Sakarya Üniversitesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Öğrenci ve Personel Ligleri başladı.

Sakarya Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Dairesi Başkanlığı tarafından geleneksel olarak düzenlenen Öğrenci ve Personel Ligleri için kuralar çekildi. SKS Toplantı Salonu’nda düzenlenen kura töreni SKS Dairesi Başkanı Necat Er, Spor Müdürü Recep Eren, Takım yöneticileri ve temsilcilerin katılımları ile gerçekleştirildi.

SKS Daire Başkanı Necat Er, tüm katılımcılara başarılar diledi.

 

MAÇ TAKVİMİ VE GRUPLAR

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL LİGİ 2019

Takımlar

  1. STRATEJİ GELİŞTİRME DAİ. BŞK.
  2. ÖĞRENCİ DEKANLIĞI
  3. İDARİ MALİ İŞL. DAİ. BŞK.
  4. BİLGİ İŞL. DAİ. BŞK.
  5. FEN EDEBİYAT FAK.
  6. MÜHENDİSLİK FAK.
  7. YAPI İŞL. DAİ. BŞK.
  8. İŞLETME FAK.

 

 GRUPLAR                                         

A-GRUBU

  1. Strateji Geliştirme Dai. Bşk.
  2. Öğrenci Dekanlığı
  3. Fen Edebiyat Fak.
  4. Bilgi İşl. Dai. Bşk.

B-GRUBU

  1. İşletme Fak.
  2. Yapı İşl. Dai. Bşk.
  3. Müh. Fak.
  4. İdari Mali İşl. Dai. Bşk.

4’LÜ TEK DEVRELİ LİG USULÜ FİKSTÜR

1.HAFTA

1-4

2-3

2.HAFTA

4-2

3-1

3.HAFTA

1-2

3-4

2019 PERSONEL LİGİ FİKSTÜRÜ

  1. HAFTA

11.03.2019 Pazartesi      (A GRUBU)

1.Maç   18:00     Strateji Geliştirme Dai. Bşk.&     Bilgi İşl. Dai. Bşk.

2.Maç   19:00     Öğrenci Dekanlığı            &            Fen Edebiyat Fak.

13.03.2019 Çarşamba     (B GRUBU)

1.Maç   18:00     İşletme Fak.                      &            İdari Mali İşl. Dai. Bşk.

2.Maç   19:00     Yapı İşl. Dai. Bşk.              &             Mühendislik Fak.

 

  1. HAFTA

18.03.2019 Pazartesi      (A GRUBU)

1.Maç   18:00     Bilgi İşl. Dai. Bşk.              &            Öğrenci Dekanlığı

2.Maç   19:00     Fen Edebiyat Fak.           &            Strateji Geliştirme Dai. Bşk.

20.03.2019 Çarşamba     (B GRUBU)

1.Maç   18:00     İdari Mali İşl. Dai. Bşk.    &            Yapı İşl. Dai. Bşk.

2.Maç   19:00     Mühendislik Fak.             &            İşletme Fak.

  1. HAFTA

25.03.2019 Pazartesi      (A GRUBU)

1.Maç   18:00     Strateji Geliştirme Dai. Bşk.  &   Öğrenci Dekanlığı

2.Maç   19:00     Fen Edebiyat Fak.           &            Bilgi İşl. Dai. Bşk.

27.03.2019 Çarşamba     (B GRUBU)

1.Maç   18:00     İşletme Fak.                       &            Yapı İşl. Dai. Bşk.

2.Maç   19:00     Mühendislik Fak.             &             İdari Mali İşl. Dai. Bşk.

 

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ LİGİ 2019

TAKIMLAR

  1. TIP FAKÜLTESİ
  2. HUKUK FAKÜLTESİ
  3. İLAHİYAT FAKÜLTESİ
  4. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ
  5. SAĞLIK HİZ. MYO
  6. SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ
  7. İLETİŞİM FAKÜLTESİ
  8. FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ
  9. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
  10. BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM BİL. FAKÜLTESİ
  11. SANAT TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ
  12. İŞLETME FAKÜLTESİ

 

GRUPLAR

A-GRUBU

  1. Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.
  2. Tıp Fak.
  3. İlahiyat Fak.
  4. Sağlık Bil. Fak.
  5. Sağlık Hiz. MYO
  6. Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.

B-GRUBU

  1. Mühendislik Fak.
  2. İşletme Fak.
  3. Fen Edebiyat Fak.
  4. İletişim Fak.
  5. Hukuk Fak.
  6. Siyasal Bil. Fak.

 

6’LI TEK DEVRELİ LİG USULÜ FİKSTÜR

1.HAFTA              2.HAFTA              3.HAFTA              4.HAFTA              5.HAFTA

6-1                         1-5                         1-4                         3-1                         1-2

5-2                         4-6                         5-3                         2-4                         6-3

3-4                         2-3                         6-2                         5-6                         4-5

 

2019 ÖĞRENCİ LİGİ FİKSTÜRÜ

  1. HAFTA

12.03.2019 Salı                  ( A GRUBU)

1.Maç   12:00     Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak. & Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.

2.Maç   13:00     Sağlık Hiz. MYO  &  Tıp Fak.

3.Maç   14:00     İlahiyat Fak.  &  Sağlık Bil.Fak.

 

14.03.2019 Perşembe    ( B GRUBU)

1.Maç   12:00 Siyasal Bil. Fak.      &  Mühendislik Fak.

2.Maç   13:00 Hukuk Fak.             &  İşletme Fak.

3.Maç   14:00 Fen Edebiyat Fak.               &  İletişim Fak.

 

  1. HAFTA

19.03.2019 Salı                  ( A GRUBU)

1.Maç   12:00     Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak. & Sağlık Hiz. MYO

2.Maç   13:00     Sağlık Bil.Fak  &  Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.

3.Maç   14:00    Tıp Fak.   &   İlahiyat Fak.

 

21.03.2019 Perşembe    ( B GRUBU)

1.Maç   12:00 Mühendislik Fak.                 & Hukuk Fak.

2.Maç   13:00 İletişim Fak. & Siyasal Bil. Fak.

3.Maç   14:00 İşletme Fak. & Fen Edebiyat Fak.

  1. HAFTA

26.03.2019 Salı                  ( A GRUBU)

1.Maç   12:00     Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.& Sağlık Bil.Fak

2.Maç   13:00     Sağlık Hiz. MYO & İlahiyat Fak.

3.Maç   14:00     Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak. & Tıp Fak.

28.03.2019 Perşembe    ( B GRUBU)

1.Maç   12:00     Mühendislik Fak. & İletişim Fak.

2.Maç   13:00     Hukuk Fak.  &    Fen Edebiyat Fak.

3.Maç   14:00     Siyasal Bil. Fak. & İşletme Fak.

  1. HAFTA

02.04.2019 Salı                  ( A GRUBU)

1.Maç   12:00     İlahiyat Fak. & Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.

2.Maç   13:00    Tıp Fak. & Sağlık Bil.Fak.

3.Maç   14:00     Sağlık Hiz. MYO & Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.

04.04.2019 Perşembe    ( B GRUBU)

1.Maç   12:00 Fen Edebiyat Fak.     &       Mühendislik Fak.

2.Maç   13:00 İşletme Fak.  &   İletişim Fak.

3.Maç 14:00       Hukuk Fak.  &    Siyasal Bil. Fak.

  1. HAFTA

09.04.2019 Salı                  ( A GRUBU)

1.Maç   12:00     Bilgisayar ve Bilişim Bil. Fak.        &            Tıp Fak.

2.Maç   13:00    Sanat Tasarım ve Mimarlık Fak.  &            İlahiyat Fak.

3.Maç   14:00     Sağlık Bil.Fak      &    Sağlık Hiz. MYO

11.04.2019 Perşembe    ( B GRUBU)

1.Maç   12:00 Mühendislik Fak. & İşletme Fak.

2.Maç   13:00 Siyasal Bil. Fak. & Fen Edebiyat Fak.

3.Maç   14:00 İletişim Fak. & Hukuk Fak.

11/03/2019 – YC


307 kez görüntülendi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.