Çocuklar Kampüste Gönüllerince Eğlendi
![Çocuklar Kampüste Gönüllerince Eğlendi](https://haber.sakarya.edu.tr/wp-content/uploads/2020/05/Kampus-cocuklara-Kaldi-8-700x420.jpg)
2 | 8
Kontrollü normalleşme planına göre 13 Mayıs Çarşamba günü 0-14 yaş arası çocuklar saat 11.00 ile 15.00 saatleri arasında dışarıya çıktı.3 | 8
Covid-19 tedbirleri kapsamında 40 gündür sokağa çıkmaları kısıtlanan çocuklar Esentepe Kampüsüne gelerek kampüste arkadaşlarıyla birlikte doyasıya eğlendi.5 | 8
Uzun bir aradan sonra dışarı çıkan ve güneşli günün tadını çıkaran çocuklar, büyük çoğunluğu Sakarya Üniversitesi personeli olan anne ve babaları ile birlikte eğlenmenin tadını çıkardı.9.573 kez görüntülendi.
YORUMLAR