Yerel Basında Bugün (24.10.2011)

Yerel Basında Bugün (24.10.2011)
24.10.2011
301
A+
A-

24 Ekim 2011 Pazartesi günü yerel gazetelerde öne çıkan haberler

ADAPAZARI

Van’da, merkez ilçeye bağlı Tabanlı Köyü merkezli 7.2 büyüklüğünde deprem oldu.

“Van’da büyük deprem”

Kandilli Rasathanesi’nde alınan bilgiye göre, merkez üssü Van olan 7.2 büyüklüğünde deprem oldu. Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Mustafa Erdik, depremde 500 ile 1000 arasında bir can kaybının meydana gelmiş olabileceğini tahmin ettiklerini söyledi.

ANADOLU

Bulgaristan’daki Cumhurbaşkanlığı Seçimi için Sakarya da sandık kuruldu.

“Sakarya da sandık kuruldu”

Bulgaristan’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimi için Sakarya’nın Serdivan İlçesi’nde Bulgaristan vatandaşlarının oy kullanması için sandık kuruldu.

ADAPOSTASI

“Kalplerimiz onlar için atıyor”

Hakkari’de 24 askerin şehit edildiği hain saldırı Kent Meydanı’nda toplanan ve ardından Çark Caddesi boyunca yürüyüşe geçen kalabalık bir grup tarafından protesto edildi.

BİZİM SAKARYA

Kışkırtma ve tertiplere dikkat.

“El ele ileriye”

Son günlerde gelen şehit haberleri tüm ülkede olduğu gibi Sakarya kamuoyunda da acı ve tepkiyle karşılandı. Tırmanışa geçen terör olayları bir dizi kaygıları da beraberinde getirdi. Önceki yıllarda şehrimizde meydana gelen olaylar kulağımıza küpe olmalı.

SAKARYAHALK

“Binlerce kişi sokaktaydı”

Teröre tepki amacıyla dün biraraya gelen binlerce kişi Kent Meydanından Çark Caddesi’nin sonuna kadar yürüdü. Genç yaşlı, kadın erkek, öfkeli kalabalık terör örgütünü bir kez daha lanetledi.

SAKARYA YENİGÜN

Terör örgütü PKK’ya olan tepki dinmek bilmiyor.

“Sakarya ayakta!”

Hakkari’ deki hain saldırıda Sakaryalı Çavuş Birol Elmas ile 24 askerimizin şehit edilmesi üzerine, terör örgütü PKK’ya oluşan öfke seli dinmek bilmiyor. Dünde binlerce Sakaryalı,  bir kez daha Kent Meydanı’nda bir araya geldi.

SAKARYA YENİHABER

Çark Caddesi’ni dolduran binlerce kişi terörü lanetledi.

“Öfke dinmiyor”

Teröre karşı durulan öfke dinmek bilmiyor. Sakaryalılar dünde sokağa dökülerek saldırılar karşısında sessiz kalmadı, herkesi ülkeye ve şehitlere sahip çıkmaya çağırdı.

YENİ SAKARYA

Hakkari’ deki hain saldırılar sonrasındaki tepkiler dinmiyor.

“Sakarya meydanda”

Adapazarı Kent Meydanı’nda toplanan yüzlerce kişi, saldırıda şehit düşen 2 askerin adını okuyup, saygı duruşunda bulundu ve terör örgütüne lanet yağdırdı..

 
301 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.