Yerel Basında Bugün (14.02.2013)

Yerel Basında Bugün (14.02.2013)
14.02.2013
312
A+
A-

14.02.2013 Perşembe günü yerel gazetelerde öne çıkan haberler.

ADAPAZARIAKŞAMHABERLERİ

4 aylık bebek ve 4 yaşında çocuklarıyla sokakta kalan aileye gazetecilerin araya girmesi ile belediye sıcak bir yuvaya yerleştirildi

Yürekleri dağlayan

“Aile dramı!…

Soğukta Uzanacak yardım eli beklediler”

ADAPOSTASI

14 yıl geçmesine rağmen halen yıkılmadı

“Utanç abidesi: Dernekkırı”

17 Ağustos Depreminin ardından geçici barınma sorununu gidermek için kurulan Dernekkırı Prefabrikleri 2013 Sakarya’sında adeta utancın fotoğrafı haline geldi. Aradan geçen bunca yıla rağmen halen yıkılmayan konutlar, büyük bir sorun olarak durmayı sürdürüyor

BİZİMSAKARYA

“İyi şeylerde oluyor”

Otomotiv çalıştaylarıyla otomotiv sektörünün dikkatlerini Sakarya üzerine çeken SATSO, yatırımcıların ilk uğrak yeri oluyor. Son olarak, İstanbul merkezli faaliyet gösteren Tutanlar Motorlu Araçlar, Kayseri’de ki döküm fabrikasını Sakarya’ya taşımak için harekete geçti.

SAKARYAHALK

“4 aylık bebekleriyle sokakta kaldılar”

Emre ve Mutlu Sönmez çifti, ilk olarak ev sahibi daha sonra ise sığındıkları baba evinde abileri tarafından sokağa atıldı. 15 gün ise arkadaşlarında kalan aile 4 yaşındaki oğulları Evren ve  4 aylık bebekleri Elif ile son çare olarak okul bahçesine sığındı.

YENİGÜN

Başkan Toçoğlu, Yağcılar Mahallesi’nde konuştu

“Yarın daha iyi olacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, ‘Çok şükür şehrimizde kronikleşmiş bir sorun bulunmuyor. Şehrimizin dört bir yanına hizmet götürüyoruz. Her şeyimiz ortada. Bakın bugün, dünümüzden daha iyi. Sizlerin desteğiyle yarınımız da bugünümüzden daha iyi olacak” dedi.

YENİHABER

Başkan Toçoğlu’ndan umut veren açıklama;

“Yarın daha iyi olacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu “Duble yollarıyla, meydanlarıyla, sanat merkezleriyle rekreasyon alanlarıyla, ulaşım yatırımlarıyla, örnek projelerle hızla gelişen bir Sakarya var” dedi.

YENİSAKARYA

“Faturadan Şikayet var”

SEDAŞ internet sayfasında geliştirilmesinin istediği hizmetleriyle ilgili bir anket yayınladı. 21 bini aşkın oyun kullanıldığı anket sonuçlarına göre vatandaşların yüzde 59’unun faturayla ilgili şikayetleri bulunuyor.

14 Şubat 2013 – A.T.


312 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.