Yerel Basında Bugün (13.08.2013)

Yerel Basında Bugün (13.08.2013)
13.08.2013
777
A+
A-

13.08.2013 Salı günü yerel gazetelerde öne çıkan haberler.

ADAPAZARIAKŞAMHABERLERİ

Sakarya ve Kocaeli’nin birinci derecede içme suyu kaynağı Sapanca Gölü sıcaklar havalar nedeniyle yosun tehlikesiyle karşı karşıya

“Sapanca Gölü’nde yosun alarmı”

ADAPOSTASI

Büyükşehir Belediyesi otopark denetimlerine başlıyor

“Kaçaklar kapanıyor”

Büyükşehir Belediyesi Adapazarı ilçesinde faaliyet gösteren otoparkları denetlemeyi başlıyor. Denetimlerin ardından ruhsatı olmayan otoparklar kapanacak.

SAKARYAHALK

“Ulaşımda köklü değişiklik”

Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlatılan Ulaşım Master Planı 18 aylık çalışmanın ardından tamamlandı. Hazırlanan plan ile her ay ortalama 1200 aracın katıldığı Sakarya trafiğinin rahatlaması ve önümüzdeki 30 yıla hitap etmesi bekleniyor.

YENİGÜN

İki hastaneye yeni yönetici ve başhekim ataması yapıldı

“Sağlıkta değişim!”

Sakarya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’nde bir daire başkanı ile iki hastanenin yönetimi yenildi. SAÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin merak edilen yeni yönetici ve başhekimi İstanbul’dan atanan Opr. Dr. Ali Aydın oldu.

YENİHABER

Belediye işhanında Anadolu öğretmen Lisesi açtılar

“Eğitime verilen değer bu kadar”

Sakarya’da eğitime verilen değeri Pamukova’da 2 yıl önce açılan Anadolu Öğretmen Lisesi çok net gösteriyor. Belediye işhanında 2011 seçimleri öncesi açılan okula 2 yıldır bina yapılmıyor

YENİSAKARYA

“Ulaşım master planı tamam!”

Sakarya trafiği nefes alacak

Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlatılan Ulaşım Master Planı 18 aylık çalışmanın ardından tamamlandı. Hazırlanan plan ile Sakarya trafiğinin rahatlaması bekleniyor.

13.08.2013-A.T

 
777 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.