Yerel Basında Bugün (05.07.2013)

Yerel Basında Bugün (05.07.2013)
05.07.2013
356
A+
A-

05.07.2013 Cuma günü yerel gazetelerde öne çıkan haberler.

ADAPAZARIAKŞAMHABERLERİ

“Cezaevinden açıklama geldi”

03.07.2013 tarihli Gazetemiz manşetinden verdiğimiz, Ferizli Cezaevinde iki siyasetçi amcaoğlunun görüşme haberi ile ilgili Cezaevi Müdürlüğünden resmi açıklama geldi.

ADAPOSTASI

“Basket sahasına havuz yol ortasına zıp zıp”

Filmleri aratmayacak olay Ferizli’de yaşandı. İlçe Belediyesi Büyükşehir’in yaptırdığı basket sahasına havuz yaptırarak para ile kullanıma açtı. Aynı parkın yanında ki yolun ortasına  ise çocuk zıpzıpı konulunca ortaya  ‘Bu ancak Türkiye’de olur’luk bir manzara çıktı.

BİZİMSAKARYA

Üstün: Belediyelerimizde yolsuzluk yok

“AKP’de kim aday olacak belli değil”

Ayhan Sefer Üstün, Genel Merkez’in seçime ilişkin takvimi henüz açıklamadığını söyledi, ‘Takvim belli olunca aday adayları da ortaya çıkacaktır’ dedi…

SAKARYAHALK

Ramazan ayı öncesi denetimler sıkılaştı

“Açıkta gıda satışına ceza”

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığı yaklaşan Ramazan ayı öncesi denetimlerini hızlandırdı. Ekipler, gıda işletmelerinde hijyen ve ruhsat denetimi yapıyor. Zabıta Daire Başkanı Yusuf Türkhan, denetimlerin Ramazan ayında da sürdürüleceğini söyledi.

YENİGÜN

Türk-İş’teki yönetim huzursuzluğu, değişimi sona erecek

“Atalay başkan oluyor!”

Türk-İş kulislerine göre, yönetim kurulu ile yıldızı bir türlü barışmayan Tes-İş Genel Başkanı Mustafa Kumlu’nun yerine, başkanlığa Sakaryalı Ergün Atalay geliyor.

YENİHABER

Bir sokağın kanalizasyonu açık kanaldan Çark’a akıyor

“SASKİ uyuyor”

Serdivan 32 Evler Mahallesi Çağlar Sokak’taki evlerin kanalizasyonu evlerin önündeki açık kanaldan Çark Deresi’ne akıyor. Sokak sakinlerinin isyanını hiçbir yönetici duymuyor.

YENİSAKARYA

“Efsane dönüyor”

Hızlı tren hattı çalışmaları nedeniyle ara verilen Adapazarı-Haydarpaşa tren seferlerinin Kocaeli milletvekillerinin uzun uğraşları sonucu eskisi gibi hizmet vereceği öğrenildi.

05.07.2013 MA

 
356 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.