Yerel Basında Bugün (02.03.2014)

02 Mart 2014

02.03.2014 Pazar  günü yerel gazetelerde öne çıkan haberler.

ADAPAZARIAKŞAMHABERLERİ

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk hazırladığı 50 projeyle basının karşısına çıktı

“Öztürk’ten proje bombardımanı”

ADAPOSTASI

“İslam: Gerekirse kanun çıkarırız”

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Sapanca Gölü’yle ilgili Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ile birlikte görüştüklerini beliterek, “Gölün su havzasının korunması için gerekirse kanun çıkarırız” dedi.

BİZİMSAKARYA

“Öztürk’ün 50 projesi”

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Erenler Belediyesi’nin kuruluşunun 50’nci yılı olduğunu belirterek, “50 yıl için 50 proje hazırladık” dedi.

SAKARYAHALK

“Göl’de alarm”

İlimizin içme suyu ihtiyacını karşılayan Sapanca Gölü kuraklık ve endüstriyel tüketim sebebiyle artık alarm veriyor. Göl seviyesi 30.21 kotuna gerileyerek kritik eşik olan 29.90 kotuna çok yaklaştı.

YENİGÜN

Siyasi partilerin genel başkanları bu ay yapacağı mitinglerle gövde gösterisi yapacak

“Meydan sınavı başlıyor”

30 Mart’ta gerçekleşecek olan yerel seçimler için geri sayım başlarken, partilerde de hareketlilik arttı. Bu ay liderleri ağırlayacak olan Sakarya’da, kent meydanı mitinglere sahne olacak. Partilerde liderlerini en iyi şekilde ağırlamanın ve meydanı doldurmanın hesabını yapıyorlar

YENİHABER

MHP Adayı Demircioğlu’ndan Yenikent için proje sözü”

“Yenikent hizmet görecek”

Yenikent beklediği hizmeti alamadığını belirten MHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı Ahmet Tufan Demircioğlu, “Yenikent hak ettiği hizmeti alacak, hayat dolu bir bölge olarak canlanacak” dedi.

YENİSAKARYA

“Erenler’e çok özel projeler”

“Erenler’in 50. Yılında 50 proje” sloganıyla seçime hazırlanan Başkan Cavit Öztürk, Romanlar’a 208 dubleks konut, yer altı çöp konteynırı ve ‘Erenkart’ gibi özel projelerini tanıttı

02.03.2014 – A.T.

 

33 kez görüntülendi.
02 Mart 2014 - 11:56