Öğrenci Görüşmeleri Başladı

20 Nisan 2016

Sakarya Üniversitesi’nde, öğretim elemanları ve yöneticilerden belirlenen gruplar, fakülte ve yüksekokullarda öğrenci görüşmelerine başladı.

Eğitim-öğretim faaliyetlerinin ve öğrencilerin isteklerinin değerlendirilmesi amacı Sakarya Üniversitesi’nde oluşturulan gruplar, öğrenci görüşmelerine başladı. Görüşmeler için eğitim fakültesinden bir öğretim üyesi, değerlendirilecek olan fakülte veya yüksekokuldan dekan yardımcısı veya müdür yardımcısı, başka bir birimden bir öğretim üyesi olmak üzere 3 kişiden oluşan gruplar, çeşitli sorular sorarak öğrencilerin isteklerini ve memnuniyetlerini değerlendirecek.

Gönüllük esasına göre 3’ncü ve 4’ncü sınıf öğrencileri ile gerçekleştirilen görüşmelerde farklı bölümleri de temsil edecek şekilde birinci öğretim, ikinci öğretim dağıtımı da gözetilmek üzere her birimden öğrencilerin istek ve öneri değerlendirilecek. Öğrencilere verilen eğitim-öğretim hizmetinin kalitesini ölçmek amacı ile gerçekleştirilen görüşmelerin sonucundan çeşitli iyileştirmeler yapılacak.

20.04.2016 – YC

213 kez görüntülendi.
20 Nisan 2016 - 16:31