İlahiyat Fakültesi’nde Dekanlık Devir Teslim Töreni

İlahiyat Fakültesi’nde Dekanlık Devir Teslim Töreni
09.12.2016
419
A+
A-

Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Dekanlık Devir Teslim Töreni yapıldı.

SAÜ İlahiyat Fakültesi’ndeki devir teslim töreni, Rektör Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Rektör yardımcıları Prof. Dr. Atilla Arkan, Prof. Dr. M. Ali Yalçın, Prof. Dr. Ümit Koçabıçak ve fakülte öğretim elemanlarının katılımıyla gerçekleştirildi. Törende İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. H. Mehmet Günay, görevini yeni Dekan Prof. Dr. Ahmet Bostancı’ya devretti.

Törende konuşan Rektör Prof. Dr. Elmas, başarılı bir dekanlık yapmasından ve fakülteyi uluslararası standartlara kavuşturmak için gösterdiği çabalarından dolayı Prof. Dr. H. Mehmet Günay’a teşekkür etti. Rektör Elmas, Prof. Dr. Ahmet Bostancı’yı da tebrik ederek yeni görevinde muvaffakiyetler diledi.

Prof. Dr. Ahmet Bostancı’nın fakülte için önemli hizmetlerde bulunacağına inandığını belirten eski Dekan Prof. Dr. H. Mehmet Günay, kendisine görevi devretmekten dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, muvaffakiyetler diledi. Günay, daha sonra mesai arkadaşlarından helallik istedi.

Yeni Dekan Prof. Dr. Bostancı ise, Prof. Günay’ın başarılı dekanlık dönemini örnek alarak ve fakültede var olan birlik ve beraberlik ortamını devam ettirerek görevini hakkıyla ifa etmek için çalışacağını belirtti. Bostancı, bu görevi kendinden sonraki dekana tıpkı Prof. Dr. H. Mehmet Günay gibi başarılı bir şekilde ve yüz akıyla devredilmek için Allah’tan yardım dileğini ifade etti.

09-12-2016 / Z.Erdinç


419 kez görüntülendi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.