IETC 2013

IETC 2013
13.05.2013
428
A+
A-

Sakarya Üniversitesi tarafından koordine edilen Uluslararası Eğitim Teknolojileri Konferansı (IETC) 13-15 Mayıs tarihleri arasında Malezya’da gerçekleştirilecek.

Bu yıl 13’ncüsü Sakarya Üniversitesi ve University of Malaya işbirliği ile düzenlenecek olan Uluslararası Eğitim Teknolojileri Konferansı ( International Educational Technology Conference – IETC), Malezya’nın Kuala Lumpur Kentinde 13 – 15 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Malezya’da gerçekleştirilecek olan 13. Uluslararası Eğitim Teknolojileri Konferansına 62 farklı ülkeden 400 bildiri başvurusunun yapıldığı konferansa, Sempozyum Bilim Kurulu 235 bildiriyi kabul etti.  3 gün sürecek olan konferansta, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay “Higher Education System and New Developments in Turkey”, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Elmas, “Quality processes in Sakarya Universiy”, University of Georgia Öğretim Üyesi Prof.Dr. J. Micheal Spector “Educational Technology Trends and Research Issues”, Anadolu Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cengiz Hakan Aydın ise “Trends and Issues in Open and Distance Learning” isimli sunumlarını gerçekleştirecek.

Konferansın web sitesi www.iet-c.net olup, konferans sonrasında sunumların tam metinleri elektronik kitap olarak yayınlanacaktır.

13/05/2013 – YC


428 kez görüntülendi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.