Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 32°C
Az Bulutlu

Cumhuriyet Kupası Ödülleri Sahiplerini Buldu

Cumhuriyet Kupası Ödülleri Sahiplerini Buldu
04.11.2014
179
A+
A-

Sakarya Üniversitesi’nde Ekim ayı içinde yapılan “Cumhuriyet Kupası” müsabakalarının ödül töreni, dereceye giren tüm öğrenciler ve çalışanların katılımıyla gerçekleştirildi.

Ödüller SKS Spor Şube Müdürlüğü ve çalışanları tarafından takdim edilirken, sınavlar öncesinde ödüllerine kavuşan öğrenci ve çalışanların mutluluğu ise görülmeye değerdi.

Satranç, tavla, Amerikan bilardo, bilardo üç top, dart, futbol, masa tenisi, basket atışları ve sokak basketbolu dallarında şampiyon olan sporculara ödüllerini Spor Şube Müdürü Recep Ece, Spor Servisi çalışanı Ertuğrul Baki Dal, Spor Servisi Sorumlusu Barış İlbakan, Spor Servisi çalışanı Hacer Aydın, Tesis sorumlusu Nurettin Kurtuldu ile Spor Şube Müdürlüğü çalışanları verdi.

Müsabakaları kazananların isimleri şöyle: 

     Bilardo (Amerikan)

  1. Nihat ÖZTUNÇ
  2. Mustafa KAHRAMAN
  3. Erol KARADAŞ

Bilardo (3 Top)

  1. Mazlum BALÇIK
  2. Mehmet ALTIN

Dart

  1. Alper Hakkı BAYRAKTAR
  2. Oğuzhan MESTA

Satranç

  1. Mustafa ÇAĞAN
  2. Hasan ÖZDEMİR
  3. Ozan ALIŞAR

Tavla

  1. Hasan Hüseyin GÜLEK
  2. Yeliz YILDIZ
  3. Furkan KOCAYILDIZ

Masa Tenisi (BAYAN)

  1. Dila ÇELİK
  2. Fatma KALDIK

Basket Atışları

  1. Ramazan AKSU
  2. Eşref Furkan TEPE
  3. Yaşar KAPLAN

Sokak Basketbolu

  1. Yusuf EŞİYOK
  2. Ahmet Barış DUR
  3. Ozan KURAL

Futbol

  1. Afrika Kartalları
  2. Manuel
  3. Makine United
  4. Topçu Kafalar

Masa Tenisi (BAY)

  1. Fikri KIZILDAĞ
  2. Hasan HÜSEYİN
  3. Mücahit DURAN

04/11/2014 – ST
179 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.