Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 19°C
Çok Bulutlu

Bahar Şenliğinin Programı Açıklandı

Bahar Şenliğinin Programı Açıklandı
26.04.2013
128
A+
A-

7-10 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 18. Bahar Şenliği’nin programı açıklandı.

İşte Bahar Şenliği’nin programı:

7 MAYIS SALI

10:00 Çim Adam, Sokak Basketbolu, Kum Voleybolu, Badminton, Langırt ve Bilardo

Yer: Açık Spor Tesisleri – BESYO – Kampüs Kafeterya

14:00 Rekreatif Sahne (Rekreatif Faaliyetler Topluluğu)

Yer: Şenlik Alanı

14:30 Alternatif Sahne

Yer: Kampüs Kafeterya

15:00 Durak Sergisi (Resim Bölümü)

Yer: Enstitü Durağı

15:30 Dil-ek Ağacı (Resim Bölümü)

Yer: Enstitü Karşısı

16:00 Performatik Sergi (Resim Bölümü)

Yer: Mediko Sosyal Karşısı (Koruluk)

17:30 Tiyatro Oyunu: Bir Yazdönümü Gecesi Rüyası (Tiyatro Topluluğu)

18:00 Personel Ligi Final Karşılaşmaları

Yer: Açık Spor Tesisleri

20:30 KONSER: GECE YOLCULARI

Yer: Şenlik Alanı

22:00 DJ Parti

Yer: Şenlik Alanı

 

8 MAYIS ÇARŞAMBA

10:00 Çim Adam, Sokak Basketbolu, Kum Voleybolu, Badminton, Langırt ve Bilardo

Yer: Açık Spor Tesisleri – BESYO – Kampüs Kafeterya

14:00 Rekreatif Sahne (Rekreatif Faaliyetler Topluluğu)

Yer: Şenlik Alanı

14:30 Alternatif Sahne

Yer: Kampüs Kafeterya

15:00 Modifiye Araç Sergisi

Yer: Kampüs Kafeterya Önü

17:30 Tiyatro Oyunu: Emilia Galotti (Tiyatro Topluluğu)

Yer: Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1

20:00 Alt Grup Konseri

Yer: Şenlik Alanı

21:30 KONSER: SILA

 

9 MAYIS PERŞEMBE

10:00 Çim Adam, Sokak Basketbolu, Kum Voleybolu, Badminton, Langırt ve Bilardo

Yer: Açık Spor Tesisleri – BESYO – Kampüs Kafeterya

14:00 Rekreatif Sahne (Rekreatif Faaliyetler Topluluğu)

Yer: Şenlik Alanı

14:00 ADAWOS (Woswos Sergisi)

Yer: Şenlik Alanı

14:30 Grup Curcuna (Rekreatif Faaliyetler Topluluğu)

Yer: Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1

17:00 Zeki Kayhan Coşkun: ‘Kafanız Hayrolsun’ Gösterisi (5nokta4 Event)

Yer: Kültür ve Kongre Merkezi Salon 1

20:00 Hakan Çapa Akustik Konser

Yer: Şenlik Alanı

21:00 KONSER: MEHMET ERDEM

Yer: Şenlik Alanı

22:30 DJ Parti: Murat Meriç

Yer: Şenlik Alanı

 

10 MAYIS CUMA

11:00 Spor Faaliyetleri Finalleri (Basketbol, Kum Voleybolu, Basket Atışları ve Bayanlar Penaltı Şampiyonası)

Yer: Açık Spor Tesisleri

14:00 Rekreatif Sahne (Rekreatif Faaliyetler Topluluğu)

Yer: Şenlik Alanı

14:00 ADAWOS (Woswos Sergisi)

Yer: Şenlik Alanı

14:00 Karma Fotoğraf ve Resim Sergisi

Yer: Kampüs Çarşı

14:30 Alternatif Sahne

Yer: Kampüs Kafeterya

16:30 Spor Şöleni Ödül Töreni

Yer: Açık Spor Tesisleri

20:00 Hakan Çapa Akustik Konser

Yer: Şenlik Alanı

20:30 DJ Parti: Hüseyin Karadayı

Yer: Şenlik Alanı

21:30 KONSER: KARMATE

Yer: Şenlik Alanı

23:00 Havai Fişek Gösterisi ve Kapanış Partisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
128 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.