Sosyal Bilimlerde Araştırma Projesi Yazma Paneli

Sosyal Bilimlerde Araştırma Projesi Yazma Paneli
01.04.2022
1.462
A+
A-

Sakarya Üniversitesi (SAÜ), Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) ve Muhasebe ve Finans Uygulama ve Araştırma Merkezi (MUFAM) ortaklığında, “Sosyal Bilimlerde Araştırma Projesi Yazma Paneli” konulu çevrimiçi bir panel gerçekleştirildi.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Hilal Alpdoğan moderatörlüğünde gerçekleşen etkinliğe İzmir Bakırçay Üniversitesi Dr. Öğr. Üyesi Betül Alkan ve Arş. Gör. Gökberk Bayramoğlu konuşmacı olarak katıldı. Arş. Gör. Bayramoğlu doktora sonrası araştırma burs sürecinden bahsetti.

Dr. Öğr. Üyesi Alkan TÜBİTAK’ın 1001 numaralı Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Projelerini Destekleme Programına başvuruları kapsamında “Nöromuhasabe Yaklaşımı Çerçevesinde Muhasebe Bilgi Sistemi Tasarımındaki Görsel Dikkat Üzerindeki Etkisinin Göz İzleme Yöntemi ile Analizi” projeleri hakkında bilgi verdi. Projenin içeriği kadar başvuru sürecinin de önemine dikkat çeken Dr. Öğr. Üyesi Alkan hazırlık sürecinde bilgilendirici ve teknik etkinliklere katılmanın projenin ilerleyişinde olumlu etkiler bıraktığını vurguladı.

Haber: Fatma Şimşek


1.462 kez görüntülendi.
ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.