Öğrenci ve Personel Ligi Takvimi

11 Mart 2019

Sakarya Üniversitesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Öğrenci ve Personel Ligleri başladı.

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL LİGİ

TAKIMLAR

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Fen Edebiyat Fakültesi

İdari Mali İşler Daire Başkanlığı

İşletme Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Öğrenci Dekanlığı

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

Yapı İşleri Daire Başkanlığı

 

GRUPLAR

A-GRUBU

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

Fen Edebiyat Fakültesi

Öğrenci Dekanlığı

Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

B-GRUBU

İdari Mali İşler Daire Başkanlığı

İşletme Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Yapı İşleri Daire Başkanlığı

 

2019 PERSONEL LİGİ FİKSTÜRÜ

BİRİNCİ HAFTA

11.03.2019 Pazartesi (A GRUBU)

1.Maç 18:00 Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı & Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

2.Maç 19:00 Öğrenci Dekanlığı & Fen Edebiyat Fakültesi

13.03.2019 Çarşamba (B GRUBU)

1.Maç 18:00 İşletme Fakültesi & İdari Mali İşler Daire Başkanlığı

2.Maç 19:00 Yapı İşleri Daire Başkanlığı & Mühendislik Fakültesi

 

İKİNCİ HAFTA

18.03.2019 Pazartesi (A GRUBU)

1.Maç 18:00 Bilgi İşlem Daire Başkanlığı & Öğrenci Dekanlığı

2.Maç 19:00 Fen Edebiyat Fakültesi & Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı

20.03.2019 Çarşamba (B GRUBU)

1.Maç 18:00 İdari Mali İşler Daire Başkanlığı & Yapı İşleri Daire Başkanlığı

2.Maç 19:00 Mühendislik Fakültesi & İşletme Fakültesi

 

ÜÇÜNCÜ HAFTA

25.03.2019 Pazartesi (A GRUBU)

1.Maç 18:00 Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı & Öğrenci Dekanlığı

2.Maç 19:00 Fen Edebiyat Fakültesi & Bilgi İşlem Daire Başkanlığı

27.03.2019 Çarşamba (B GRUBU)

1.Maç 18:00 İşletme Fakültesi & Yapı İşleri Daire Başkanlığı

2.Maç 19:00 Mühendislik Fakültesi & İdari Mali İşler Daire Başkanlığı

 

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİ LİGİ 2019

TAKIMLAR

Bilgisayar Ve Bilişim Bilimleri Fakültesi

Fen Edebiyat Fakültesi

Hukuk Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

İletişim Fakültesi

İşletme Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Sanat Tasarım Ve Mimarlık Fakültesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Sağlık Hizmetleri MYO

Siyasal Bilgiler Fakültesi

Tıp Fakültesi

 

GRUPLAR

A-GRUBU

Bilgisayar Ve Bilişim Bilimleri Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Sanat Tasarım Ve Mimarlık Fakültesi

Sağlık Bilimleri Fakültesi

Sağlık Hizmetleri MYO

Tıp Fakültesi

 

B-GRUBU

Fen Edebiyat Fakültesi

Hukuk Fakültesi

İletişim Fakültesi

İşletme Fakültesi

Mühendislik Fakültesi

Siyasal Bilgiler Fakültesi

 

2019 ÖĞRENCİ LİGİ FİKSTÜRÜ

BİRİNCİ HAFTA

12.03.2019 Salı  ( A GRUBU)

1.Maç 12:00 Sanat Tasarım Ve Mimarlık Fakültesi & Bilgisayar Ve Bilişim Bilimleri Fakültesi

2.Maç 13:00 Sağlık Hizmetleri MYO  &  Tıp Fakültesi

3.Maç 14:00 İlahiyat Fakültesi  &  Sağlık Bilimleri Fakültesi

14.03.2019 Perşembe  ( B GRUBU)

1.Maç 12:00 Siyasal Bilgiler Fakültesi & Mühendislik Fakültesi

2.Maç 13:00 Hukuk Fakültesi & İşletme Fakültesi

3.Maç 14:00 Fen Edebiyat Fakültesi & İletişim Fakültesi

 

İKİNCİ HAFTA

19.03.2019 Salı ( A GRUBU)

1.Maç 12:00 Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi & Sağlık Hizmetleri MYO

2.Maç 13:00 Sağlık Bilimleri Fakültesi &  Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

3.Maç 14:00 Tıp Fakültesi & İlahiyat Fakültesi

21.03.2019 Perşembe ( B GRUBU)

1.Maç 12:00 Mühendislik Fakültesi & Hukuk Fakültesi

2.Maç 13:00 İletişim Fakültesi & Siyasal Bilgiler Fakültesi

3.Maç 14:00 İşletme Fakültesi & Fen Edebiyat Fakültesi

 

ÜÇÜNCÜ HAFTA

26.03.2019 Salı  (A GRUBU)

1.Maç 12:00 Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi & Sağlık Bilimleri Fakültesi

2.Maç 13:00 Sağlık Hizmetleri MYO & İlahiyat Fakültesi

3.Maç 14:00 Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi & Tıp Fakültesi

28.03.2019 Perşembe ( B GRUBU)

1.Maç 12:00 Mühendislik Fakültesi & İletişim Fakültesi

2.Maç 13:00 Hukuk Fakültesi & Fen Edebiyat Fakültesi

3.Maç 14:00 Siyasal Bilgiler Fakültesi & İşletme Fakültesi

 

DÖRDÜNCÜ HAFTA

02.04.2019 Salı (A GRUBU)

1.Maç 12:00 İlahiyat Fakültesi & Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi

2.Maç 13:00 Tıp Fakültesi & Sağlık Bilimleri Fakültesi

3.Maç 14:00 Sağlık Hizmetleri MYO & Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi

04.04.2019 Perşembe (B GRUBU)

1.Maç 12:00 Fen Edebiyat Fakültesi & Mühendislik Fakültesi

2.Maç 13:00 İşletme Fakültesi & İletişim Fakültesi

3.Maç 14:00 Hukuk Fakültesi & Siyasal Bilgiler Fakültesi

 

BEŞİNCİ HAFTA

09.04.2019 Salı (A GRUBU)

1.Maç 12:00 Bilgisayar ve Bilişim Bilimleri Fakültesi & Tıp Fakültesi

2.Maç 13:00 Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi & İlahiyat Fakültesi

3.Maç 14:00 Sağlık Bilimleri Fakültesi & Sağlık Hizmetleri MYO

11.04.2019 Perşembe (B GRUBU)

1.Maç 12:00 Mühendislik Fakültesi & İşletme Fakültesi

2.Maç 13:00 Siyasal Bil. Fakültesi & Fen Edebiyat Fakültesi

3.Maç 14:00 İletişim Fakültesi & Hukuk Fakültesi

 

249 kez görüntülendi.
11 Mart 2019 - 17:52