#kırsaldayız Sergisi

#kırsaldayız Sergisi
22.04.2022
657
A+
A-

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Sosyal Bilimler Enstitüsü Görsel İletişim Tasarımı Anasanat Dalı yüksek lisans öğrencisi Mine Gülşen’in hazırladığı #kırsaldayız sergisi çevrim içi ortamda görücüye çıktı.

2019 yılında Fotoğraf ve Temsil Sınırları dersi kapsamında hazırlanan sergi, Doç. Dr. Suzan Orhan danışmanlığında gerçekleştirildi. Sakarya’nın Adapazarı ilçesine bağlı Acıelmalık Mahallesi ve Kocaeli’nin İzmit ilçesine bağlı Solaklar köyü çalışma alanlarını konu edinen bu projede, köylerde sınırlı çevrelerde sosyalleşen insanların günlük yaşamlarında teknolojiyi ve sosyal medyayı hangi amaçla ve nasıl kullandıklarına odaklanılıyor.

Mine Gülşen’in “#kırsaldayız” çevrim içi fotoğraf sergisi 25 Nisan ve 9 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Detaylı bilgi için TIKLAYINIZ

2. Karma Seçkiler Sergisi Açılıyor

Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Arş. Gör. Dr. Semih Oduncu ’nun özgün çalışmalarından oluşan kişisel sergisi 25 Nisan tarihinde Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi’nde sanatseverlerle buluşacak.

İlki Kocaeli Üniversitesi Baki Komsuoğlu Kültür Merkezinde açılan serginin devamı olan 2. Karma Seçkiler Sergisi 29 Nisan tarihine kadar ziyaretçilerine açık olacak.

 

Haber: Fatma Şimşek

 

 
657 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.