İki Dönem Arası Kütüphane Molası Etkinliği Düzenlendi
![İki Dönem Arası Kütüphane Molası Etkinliği Düzenlendi](https://haber.sakarya.edu.tr/wp-content/uploads/2023/07/cocuklar-149-Large-700x420.jpg)
Geleceğin üniversite öğrencilerinin SAÜ Kütüphanemizi keşfetmelerini, bilgi kaynaklarını tanımalarını ve bilgiye erişimin önemini anlamalarını sağlarken aynı zamanda eğlenmeleri hedeflenen” İki Dönem Arası Kütüphane Molası” isimli bir düzenlendi.
Etkinlik, 04- 05- 06- 07 Temmuz tarihlerinde, Ana Sınıfı Grubu, 1.-4. Sınıf Grubu, 5.-8. Sınıf Grubu, 9.-12. Sınıf Grubu olmak üzere 4 ayrı grupta düzenlendi.
Etkinlik program içeriğinde öncelikle Kütüphane Girişi – Karşılama ve Tanışma programı, takiben Kütüphane Eğitim Salonu’nda “Bilgi Okuryazarlığı” Sunumu, Kütüphane ile İlgili Kısa Film Gösterimi, Kütüphane A-B Blok Bilgi Kaynaklarını Keşif Turu, Uygulama: Kitap Arama ve Raftan Bulma/Çeşitli Etkinlikler yapıldı.
Etkinlik, öğrencilere katılım ile alakalı Sertifika Takdiminin ardından sona erdi.
1.264 kez görüntülendi.