Gümüş Göreve Başladı

Gümüş Göreve Başladı
11.01.2016
1.286
A+
A-

Sakarya Meslek Yüksekokulu (SMYO) Müdürlüğü’ne atanan Yrd. Doç. Dr. İsmail Gümüş düzenlenen törenle Yrd. Doç. Dr. Yılmaz Güney’den görevini devraldı.

11 Ocak Pazartesi günü Sakarya Üniversitesi Sakarya Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleştirilen devir teslim törenine Rektör Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Ali Yalçın, Prof. Dr. Ümit Kocabıçak, Prof. Dr. Atilla Arkan ile akademik ve idari personel katıldı.

Plaket ve çiçek takdiminden sonra Rektör Prof. Dr. Elmas, Yrd. Doç. Dr. İsmail Gümüş’e yeni görevinde başarılar diledi.

Yrd. Doç. Dr. İsmail Gümüş kimdir?

Sakarya Geyve doğumlu olup, ilk ve orta eğitimi Sakarya’da tamamladıktan sonra 1980 yılında Bursa İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nden mezun oldu. Doktora eğitimini İstanbul Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümünde tamamladı. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tarım Satış Kooperatiflerinde 1983-1988 yıllarında Teftiş Kurulunda görev yaptı. 1988-1996 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi Düzce Meslek Yüksekokulu’nda Öğretim Görevlisi olarak görev yaptı. 1996 yılından beri Sakarya Meslek Yüksekokulu’nda Öğretim Üyesi olarak çalışmaktadır. İngilizce de bilen Yrd. Doç. Dr. İsmail  Gümüş, evli ve 3 çocuk babasıdır.

11.01.2016 – MA


1.286 kez görüntülendi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.