Yerel Basında Bugün ( 8 Şubat 2018)

08 Şubat 2018

ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ

HADİ GEL KÖYÜMÜZE GERİ DÖNELİM

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eşref Fakıbaba’nın  açıkladığı köyüne dönerek çiftçilik yapan ailelere  300’er damızlık koyun, sigorta ve maaş desteği verileceğine dair projenin ardından gözler son dönemde göç sorunum yaşayan ilçelere çevrildi.

 

ADA POSTASI

F-FERİZLİ BÖLGENİN PARİS’İ OLACAK

Vali İrfan Balkanlıoğlu, ‘ Eğer yerli otomobil Ferizli’de üretilirse , Ferizli bu bölgenin Paris’i olacaktır’ dedi. Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk ise , ‘Biz hazırız’ mesajını verdi.

 

BİZİM SAKARYA

AÇIK KAPI

İçişleri Bakanlığı tarafından, vatandaşlarla en üst düzeyde iletişim kurulması, taleplerinin etkin ve hızlı şekilde alınması hedefiyle Sakarya Valiliği’nde  de oluşturulan ‘Açık Kapı/Milletin Kapısı’ uygulamasının alt yapısı tamamlanıyor.

 

SAKARYA HALK

TOYOTA’DA ‘YORGUN MERMİ’ SIKINTISI

Havaya rastgele ateş edilmesi sonucu ortaya çıkan yorgun mermi lojistik bölümlerinde tutulan araçlara zarar verilirken , Toyota yetkilileri fabrikanın lojistik bölümünü Kocaeli’ ye taşıma kararını değerlendiriyor.

 

SAKARYA YENİ HABER

20 MİLYONLUK KAYIP

Sakarya dün, internet sitemizden  duyurduğumuz, geçen dönem Sakaryaspor Başkanlığına aday olan kayıp iş adamını konuşuyor. Şehrin ünlü isimlerinden topladığı paralarla araç kiralama işi yapan O.H.B’dan bir haftadır haber alınamıyor.

 

SAKARYA YENİGÜN

İNŞAAT FİRMALARI DENETLENECEK!

Bakanlık tarafından 7 pilot il arasına alınan Sakarya’da, nisan ayı itibariyle inşaat sektöründe iş müfettişlerinde iş sağlığı ve güvenliği denetimi yapılacağı duyuruldu.

 

 YENİ SAKARYA

BÖLGENİN PARİS’İ OLUR

Yerli oto için Ferizli’nin konum itibariyle  son derece uygun olduğunu ifade eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, ‘Eğer üretim Ferizli’de gerçekleşirse ilçe bölgenin Paris’İ olacaktır’ dedi.

246 kez görüntülendi.
08 Şubat 2018 - 10:09