Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 26°C
Parçalı Bulutlu

Voleybolda Fikstür Belli Oldu

Voleybolda Fikstür Belli Oldu
15.12.2014
363
A+
A-

Sakarya Üniversitesi ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün ortaklığında organize edilen ve on üniversitenin katılacağı Üniversitelerarası Voleybol 2. Lig Grup Birinciliği maçlarının fikstürü belli oldu.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen ve Sakarya’nın ev sahipliği yapacağı Üniversitelerarası Voleybol 2. Lig Grup Birinciliği maçlarının fikstür çekimi Seçkin Otel’de gerçekleştirildi. Sakarya Üniversitesi Spor Şube Müdürü Recep Ece, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Temsilcisi Adem Erbay, Sakarya Voleybol İl Temsilcisi Fethi Mehmet Ayav, , Sakarya Voleybol İl Temsilcisi Yardımcısı Mehmet Ürkmez, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Şube Müdürü Bülent Kasım’ın hazır bulunduğu toplantıda turnuvaya katılan takım temsilcilerinin çektiği kurayla fikstür belirlendi. Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 16 Aralık Salı günü saat 12’de Sakarya Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi Erkek takımları arasında yapılacak maç öncesi açılış töreni gerçekleştirilecek.

Takım temsilcilerine fikstür ve maçlar hakkında bilgi veren, SAÜ Spor Şube Müdürü Recep Ece turnuvaya katılan takımlara başarılar diledi.

Üniversitelerarası Voleybol 2. Lig Grup Birinciliği maçlarının fikstürü;

1.GÜN

16.12.2014  Salı

(B ) BAY  Saat:12:00 SELÇUK ÜNİ. & SAKARYA ÜNİ.

(B) BAY   Saat:14:00 KARATAY ÜNİ. & ÇANKIRI ÜNİ.

(A) BAYAN Saat:10:00 DOKUZ EYLÜL ÜNİ. & SAKARYA ÜNİ.

(A) BAYAN Saat:12:00 KARATAY ÜNİ. & A. KOCATEPE ÜNİ.

2.GÜN

17.12.2014  Çarşamba

(A) BAY Saat:10:00 BURSA TEKNİK ÜNİ. & SAKARYA ÜNİ.

(A) BAY Saat:12:00 KARATAY ÜNİ. & SELÇUK ÜNİ.

(B) BAYAN Saat:12:00 DÜZCE ÜNİ. & A. KOCATEPE ÜNİ.

(B) BAYAN Saat:14:00 DOKUZ EYLÜL ÜNİ. & KARATAY ÜNİ.         

3.GÜN

18.12.2014  Perşembe

(B) BAY Saat:12:00 ÇANKIRI ÜNİ. & SELÇUK ÜNİ.

(B) BAY Saat:14:00 BURSA TEKNİK ÜNİ. & KARATAY ÜNİ.

(A) BAYAN Saat:10:00 SAKARYA ÜNİ. & KARATAY.ÜNİ.

(A) BAYAN Saat:12:00 DÜZCE ÜNİ. & DOKUZ EYLÜL ÜNİ.

4.GÜN

19.12.2014 Cuma

(A) BAY Saat:10:00 SAKARYA ÜNİ. & KARATAY ÜNİ.

(A) BAY Saat:12:00 ÇANKIRI ÜNİ. & BURSA TEKNİK ÜNİ.

(B) BAYAN Saat:12:00 A. KOCATEPE ÜNİ. & DOKUZ EYLÜL ÜNİ.

(B) BAYAN Saat:14:00 SAKARYA ÜNİ. & DÜZCE ÜNİ.

5.GÜN

20.12.2014  Cumartesi

(B) BAY Saat:09:00 SELÇUK ÜNİ. & BURSA TEKNİK ÜNİ.

(B) BAY Saat:11:00 SAKARYA ÜNİ. & ÇANKIRI ÜNİ.

(A) BAYAN Saat: 09:00 KARATAY ÜNİ. & DÜZCE ÜNİ.

(A) BAYAN Saat:11:00 A.KOCATEPE ÜNİ. & SAKARYA ÜNİ.

NOT:

A SALONU: ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU

B SALONU: LÜTFÜ YAMAN SPOR SALONU

15.12.2014 -MA
363 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.