Pandemi Sürecinde Okula Dönüş ve Kaygılar Eğitimi
![Pandemi Sürecinde Okula Dönüş ve Kaygılar Eğitimi](https://haber.sakarya.edu.tr/wp-content/uploads/2020/10/Pandemi-Surecinde-Okula-Donus-ve-Kaygilar-700x420.jpg)
Sakarya Üniversitesinde “Pandemi Sürecinde Okula Dönüş ve Kaygılar” konulu eğitim verildi.
SAÜ Hizmet İçi Eğitim Şube Müdürlüğü Öğr. Gör. Özlem Aslan Bağcı tarafından 7 – 18 Eylül 2020 tarihleri arasında uzaktan eğitim yöntemi ile “Pandemi Sürecinde Okula Dönüş ve Kaygılar” konulu eğitim gerçekleştirildi.
Online gerçekleştirilen eğitimde Öğr. Gör. Özlem Aslan Bağcı, katılımcılara Covid -19 salgınının çocukları nasıl etkilediği, salgın devam ederken okulların açılmasının bir kaygı kaynağı olup olmaması ve ebeveynlerin bu süreçte neler yapması gerektiği konu başlıklarında bilgiler verdi.
2.450 kez görüntülendi.
YORUMLAR