Sakarya Üniversitesi’nin Araştırma Üniversitesi olma hedefine bir proje ile daha...
Öğretim Görevlilerine Uygulamalı Eğitim
![Öğretim Görevlilerine Uygulamalı Eğitim](https://haber.sakarya.edu.tr/wp-content/uploads/2022/11/ingilizce-ogretiminde-olcme-Yontemleri-Sinav-Hazirlama-Teknikleri-Egitimi-Verildi-1-700x420.jpeg)
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Yabancı Diller Yüksekokulu öğretim görevlilerine İngilizce Öğretiminde Ölçme Yöntemleri ve Sınav Hazırlama Teknikleri ile ilgili hizmet içi eğitim semineri verildi.
İngilizce Öğretmeni Eğitmeni ve İnkaş Akademik Hizmetler Direktörü John Barth’ın eğitim verdiği seminerde, Yabancı Diller Bölümü öğretim görevlileri uygulamalı ve interaktif bir atölye çalışması yaptılar. Öğretim Görevlilerine İngilizce öğretiminde ölçme yöntemlerinin ve sınav hazırlama tekniklerinin anlatıldığı seminerde pratik eğitimde yapılması gerekenler konuşuldu.
5.429 kez görüntülendi.
YORUMLAR