Öğrencilere Cam Baskı Eğitimi

Öğrencilere Cam Baskı Eğitimi
31.03.2022
834
A+
A-

Sakarya Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi Başkanlığının 58. Kütüphane Haftası münasebetiyle düzenlediği “Özgün Baskı Çalıştayı (Cam Baskı)” etkinliğinde üniversitemiz öğrencileri, akademisyenleri ve personelleri cam baskı sanatını deneme fırsatı buldu.

Etkinlikte, Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Resim Bölümü Öğretim Görevlisi Gülay İnce katılımcılara cam baskı sanatının inceliklerini anlatarak ve katılımcılara yön vererek çalışmalarını tamamlamalarında yardımcı oldu. Yapılan çalışmalar ise hem kuruması hem de merak edenlerin incelemesi adına atölyenin dışında sergilendi.

Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi Başkanlığının düzenlemiş olduğu bu etkinliğe üniversitemiz dışından ziyaretçiler de katılım sağladı. Katılımın yoğun olduğunu belirten kütüphane personeli Şeyma Akın “Öğrencilerimizin ve kurum içi çalışanlarımızın yanı sıra etkinliğe katılım sağlayan üniversite dışı ziyaretçilerimiz de mevcut” dedi.

Etkinlik, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanı Şenay Kesim’in Öğretim Görevlisi Gülay İnce’ye teşekkür belgesi takdimiyle sonlandı.

Haber – Fotoğraf: Furkan Şahin


834 kez görüntülendi.
ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.