Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 28°C
Az Bulutlu

Öğrenci Ligi Maç Sonuçları

Öğrenci Ligi Maç Sonuçları
09.04.2018
305
A+
A-

05/04/2018 tarihinde oynanan Öğrenci Ligi maç sonuçları;

Pamukova MYO: 2 – Karasu MYO: 4

Saha: Kampüs Arena

Hakem: Batuhan Güz

Pamukova MYO: Musa** Emre** Berk** Ömer** Kamil** Süleyman** Beytullah** Sedat** Tamer** Enes**

Antrenör: Ahmet Cömert

Karasu MYO: Fatih*** Hüseyin*** Berkant*** Bedirhan*** Hüseyin B*** Gökay**** Yunus*** Tufan*** Batuhan** Musa** Eren**

Antrenör: İsmail Kaçmaz

Goller: Kamil Kaan Sevinç (30.dk), Emre Aydemir (75.dk) (Pamukova MYO), Gökay Öztürk(48-80-85.dk), Bedirhan Kartal (60.dk) (Karasu MYO)

Sarı Kart: Bedirhan Kartal, Berkan Kartal, Fatih Mehmet Toraman, Hüseyin Balta (Karasu MYO), Kamil Kaan Sevinç, Berk Sezai Şahin, Beytullah Özmen, Musa Balaban, Emre Aydemir (Pamukova MYO)

Kırmızı Kart: Musa Balaban (Pamukova MYO)

 

Akyazı MYO: 3 – Geyve MYO: 2

Saha: Kampüs Arena

Hakem: Ömer Faruk Kılıç

Akyazı MYO: Mustafa** Taha*** Fatih*** Burak*** Mustafa Ç** Ufuk*** Mert*** Utku*** Oğuzhan** Berat***

Antrenör: Yusuf Şahinoğlu

Geyve MYO: Gökhan** Eyüp** Bayram** Erdal** Yılmaz** Onur** Emrah** Ömer** Ahmet** Yusuf**

Antrenör: Egemen Karaca

Goller: Utku Aladağ (20-44.dk), Mert Özkan (77.dk) (Akyazı MYO), Onur Kaya (30.dk), Emrah Çapkınlar (59.dk) (Geyve MYO)

Sarı Kart: Taha Dere, Ufuk Kara, Berat Sayılı (Akyazı MYO), Onur Kaya, Ahmet Kurt, Bayram Tokgöz (Geyve MYO)

 

Hukuk Fak. : 4 – Tıp Fak. : 2

Saha: Kampüs Arena

Hakem: Duygu Genç

Hukuk Fak. : İkbal*** Sefa*** Özgür*** Umut*** Ümit*** Atilla***Hüseyin*** Emre***

Antrenör: Egemen Karaca

Tıp Fak. : Mustafa** İbrahim** Zakir** Tunahan** Osman** Sami** Ümit** Muhammet** Mazlum** Batuhan**

Antrenör: Yücel Demir

Goller: Hüseyin Atasoy (21.dk), Umut Sertkaya (38.dk), Sefa Koç (76.dk), Atilla Akkuş (86.dk) (Hukuk Fak.), Ümit Soydaş (80.dk), Tunahan Ekşi (82.dk) (Tıp Fak.)

Sarı Kart: Özgür Aytekin (Hukuk Fak.)

 

Hendek Eğitim Fak.: 3 – İşletme Fak. : 0

Saha: Kampüs Arena

Hakem: Uğur Muslu

İşletme Fak. : Emre** Emirhan** Abdulrahim** Hamit** Burak** Masse** Johnas** Mehemed**

Antrenör: Yalçın Yayla

Hendek Eğitim Fak. : Yaşar** Fikret** Fatih** Hüseyin** Burak** Özgür** Bekir** Enes**

Antrenör: Ömer Faruk Gökmen

Goller: Fikret Kıran (35.dk), Hüseyin Yılmaz (75.dk), Bekir Ağaç (86.dk) (Hendek eğitim Fak.)

 

Mühendislik Fak. : 4 – Turizm Fak. : 1

Saha: Kampüs Arena

Hakem: Barış Uzun

Mühendislik Fak. : Yusuf*** Hamzatu*** Alperen*** Gökay*** Özkan*** Amer*** Enes*** Ahmet*** Hüseyin*** Furkan*** Fevzettin***

Antrenör: Hasan Mıtıncık

Turizm Fak. : Tugay** Yasin** Abdullah** Emre** İbrahim** Bünyamin** Uğur** Lavdim** Oğuzhan** Ensar** Ali**

Antrenör: Yüce Taş

Goller: Enes Yartaşı (33-43.dk), Gökay Altun (44.dk), Amer Raugui (65.dk) (Müh. Fak.), Tugay Arıcan (62.dk) (Turizm Fak.)

Öğrenci Ligi Puan Durumu için tıklayınız

10/04/2018 Salı günü oynanacak çeyrek final maçları;

Maç Saat: 12:00 Mühendislik Fak. & Hendek MYO

Maç Saat: 13:00 Teknoloji Fak.  &  Turizm Fak.

Maç Saat: 14:00 Karasu MYO  &  Akyazı MYO

Maç Saat: 15:00 İlahiyat Fak.  &  Sapanca MYO


305 kez görüntülendi.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.