Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 19°C
Çok Bulutlu

Dereceye Girenler

Dereceye Girenler
26.06.2013
345
A+
A-

Sakarya Üniversitesi 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı sonunda dereceyle mezun olanların tam listesi:

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Songül Saraç (Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, 3.96)

Bölüm Birincileri:

Sınıf öğretmenliği: Taşkın Eygün

Fen Bilgisi öğretmenliği: Halil Öğüt

Okul öncesi öğretmenliği: Arzu Yalçınkaya

Sosyal Bilgiler öğretmenliği: Ümit Hayat

Türkçe öğretmenliği: Serap Maden

Bilgisayar ve öğretim tek.öğr.: Etem Dursun

Beden Eğitimi ve Spor öğr.: Erkan Üçan

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık: Hatice Gizem Gündoğan

Zihin Engelliler öğretmenliği: Songül Saraç

İlköğretim Matematik öğretmenliği: Nuran Şeyma Akyörük

 

FEN – EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Gülistan Ünal (Tarih, 3.96)

Bölüm Birincileri:

Matematik: Melek Eriş

Fizik: Talha Zafer

Kimya: Selime Atmaca

Türk dili ve Edebiyatı: Şehri Acar

Alman Dili ve Edebiyatı: Zeliha Deniz

Sosyoloji: Seher Görgülü

Tarih: Gülistan Ünal

Felsefe: Ceylan Önder

Coğrafya: Selin Yıldız

Biyoloji: Hilal Şanlı

Sosyal Hizmet: Mehmet Gölgesiz

Mütercim Tercümanlık: Esra Akman

 

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Tuğba Marmara (Seramik Cam, 3.89)

Bölüm Birincileri:

Seramik Cam: Tuğba Marmara

Resim: Hilal Balcı

Geleneksel Türk El Sanatları: Zeynep Tuti

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Hülya Çınar (Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi, 3.83)

Bölüm Birincileri:

İktisat: Fatih Ertan

Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi: Hülya Çınar

Çalışma eko.ve end.iliş.: Zeynep Odacı

Uluslararası İlişkiler : Dilek Küçükboz

Maliye: Satılmış Göksülük

 

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Tuğba Kocaman (ilahiyat, 3.87)

İlahiyat: Tuğba Kocaman

İlahiyat(ilitam): Semra İzgi

 

İŞLETME FAKÜLTESİ

Fakülte  Birincisi: Zafer Akça (İnsan Kaynakları Yönetimi, 3.61)

Bölüm Birincileri:

İşletme: Ahmet Fatih Kılıç

Turizm İşletmeciliği: Nilgün Bıçakcı

İnsan Kaynakları Yönetimi: Zafer Akça

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Mehtap Dursun (Çevre Mühendisliği, 3,83)

Bölüm Birincileri:

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği: Yasin Genç

Endüstri Mühendisliği: Lamia Gülnur Kasap

İnşaat Müh.: Ezgi Sevim

Makina Mühendisliği: Çağla Özay

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği: Fehime Kamburoğlu

Çevre mühendisliği: Mehtap Dursun

Jeofizik Mühendisliği: Merve Öztürk

Bilgisayar Mühendisliği: Hatice İlçi

Gıda Mühendisliği: Merve Yücel

Fakülte Birincisi: Mehtap Dursun

TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Çiğdem İpar (Bilgisayar Sistemleri Öğr. , 3.69)

Bölüm Birincileri:

Elektronik öğretmenliği: Şaban Karaçam

Otomotiv öğretmenliği: Beşir Demirözü

Metal öğretmenliği: Serdar Gökhan Akça

Yapı öğretmenliği: Numan Durmaz

Bilgisayar Sistemleri Öğr.: Çiğdem İpar

 

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Ercan Sarıaydın (Spor Yöneticiliği, 3.60)

Bölüm Birincileri:

Rekreasyon: Işıl Sarıkamış

Spor Yöneticiliği: Ercan Sarıaydın

 

DEVLET KONSERVATUARI

Konservatuar Birincisi: Serap Arslan (Türk Müziği, 3.91)

Bölüm Birincileri:

Temel Bilimler: Ruşan Filiztek

Türk Müziği: Serap Arslan

Türk Halk Oyunları: Kübra Erdem

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Gül Işıl Arı (Ebelik, 3.67)

Bölüm Birincileri:

Hemşirelik: Handenur Başaran

Ebelik: Gül Işıl Arı

 

ADAPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Şevket Can Karadağ (Elektronik Teknolojisi, 3.91)

Bölüm Birincileri:

Bilgisayar Programcılığı: Cemre Melih Genç

Mekatronik: Bünyamin İmamoğlu

Elektronik Teknolojisi: Şevket Can Karadağ

İnternet ve Ağ Teknolojileri: Salih Akar

 

AKYAZI MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Muhammed Elbaş (Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, 3.91)

Bölüm Birincileri:

İşletme Yönetimi: Mustafa Tahtacıoğlu

Gaz ve Tesisatı Teknolojisi: Muhammet Elbaş

Dış Ticaret: Meryem Öztürk

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Sevil İlgezdi

Mobilya Ve Dekorasyon: Onur Müslüm Fazlıoğlu

Makine: Merve Solmaz

İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi: Elif Balıkçı

 

ALİ FUAT CEBESOY MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Muhammet Can Polat (Maliye, 3.84)

Bölüm Birincileri:

İşletme Yönetimi: Ayşe Duru

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Zennure Gizem Cankurtaran

Maliye: Muhammed Can Polat

Halkla İlişkiler ve Tanıtım: Mustafa Giresun

Dış Ticaret: Sümeyra Coşkun

 

FERİZLİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Derya Özkurt (Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, 3.57)

Bölüm Birincileri:

İşletme Yönetimi: Burcu Kocadağ

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Derya Özkurt

Tekstil Teknolojisi : Didem Şimşek

 

GEYVE MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Zeynep Talaş (Dış Ticaret, 3.87)

Bölüm Birincileri:

Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları: Yunus Emre Çöp

İşletme Yönetimi: İsmail Akduman

Dış Ticaret: Zeynep Talaş

Emlak ve Emlak Yönetimi: Emre Cengiz

Bankacılık ve Sigortacılık: Öznur Sezgin

Mimari Restorasyon: Burçin Durak

 

HENDEK MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi Hanife Gültaş (Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları, 4.00)

Bölüm Birincileri:

Bilgisayar Programcılığı: Muhammet Öğüt

Elektrik: Hakan Yılmazkurt

İnşaat Teknolojisi: Yavuz Selim Akçay

İşletme Yönetimi: Başak Tutkun

Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları: Hanife Gültaş

Makine: Okan Menteşe

Makine, Resim ve Konstrüksiyon: Enes Yazıcı

Elektronik Teknolojisi: Emrah Yıldırım

Pazarlama: Burçin Özcan

 

KARASU MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Sevilay Aktaş (Turizm ve Otel İşletmeciliği, 3.91)

Bölüm Birincileri:

Bilgisayar Programcılığı: Abdulkadir Koç

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Müzeyyen Güler

Turizm ve Otel İşletmeciliği: Sevilay Aktaş

 

KAYNARCA SEYFETTİN SELİM MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Ümmügülsüm Demirel (Bilgisayar Programcılığı, 3.82)

Bölüm Birincileri:

İşletme Yönetimi: Ahmet Kılıç

Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları: Mehmet Nacır

Bilgisayar Programcılığı: Ümmügülsüm Demirel

Maliye Programı: Osman Demirel

 

KIRKPINAR TURİZM MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Özlem Sönmez (Turizm ve Otel İşletmeciliği, 3.28)

Bölüm Birincileri:

Turizm ve Otel İşletmeciliği: Özlem Sönmez

Turizm ve Seyahat Hizmetleri: Furkan Karahan

 

PAMUKOVA MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Ayşe Eski (Dış Ticaret, 3.67)

Bölüm Birincileri:

Gıda Teknolojisi: Binnur Kuzu

Süt Ve Ürünleri Teknolojisi: Arzu Devecioğlu

Pazarlama: Mustafa Balcı

Dış Ticaret: Ayşe Eski

İşletme Yönetimi: Merve Seloğlu

Peyzaj Ve Süs Bitkileri: Canan Üstündağ

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Esma ÖZBEN (Tıbbi Laboratuvar Teknikler 3.98)

Bölüm Birincileri:

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik: Zehra Soy

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri: Esma ÖZBEN

Çocuk Gelişimi: Elif Sevim

Yaşlı Bakımı: Demet Gedikli

 

SAKARYA MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Melike Çolak (Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, 3.98)

Bölüm Birincileri:

Otomotiv Teknolojisi: Mehmet Yasin Turan

İnşaat Teknolojisi: Derya Küpçü

Makine, Resim ve Konstrüksiyon: Muhammed Ali Kayık

İşletme Yönetimi: Bahar Parlak

Makine: Soner Aydın

Elektrik: Ali Okan Demirel

Seramik, Cam ve Çinicilik: Nihan Özen

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Melike Çolak

Çevre Koruma ve Kontrol: Gülay Elçik

Gaz ve Tesisatı Teknolojisi: Burhanettin Demirel

Bilgisayar Programcılığı: Cengiz Özdemir

Elektronik Teknolojisi: Murat Haldız

Mekatronik: Umut Kırmızı

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı: Melike Gök

Halkla İlişkiler ve Tanıtım: Gözde Özbilen

Lojistik: Oğuz Kaan Koç

Basın ve Yayıncılık: Kübra Karaman

 

SAPANCA MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Seda Çobanoğlu (Halkla İlişkiler ve Tanıtım, 3.70)

Bölüm Birincileri:

Bahçe Tarımı: Derya Varcin

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: İlkay Kocaman

Peyzaj ve Süs Bitkileri: Aylin Can

Halkla İlişkiler ve Tanıtım: Seda Çobanoğlu

Bankacılık ve Sigortacılık: Nazlı Sordi

Dış Ticaret: Bengisu Gamze Bezer

İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi: Tuğba Gökfiliz

 

Üniversite Lisans Birincisi:

Fen Edebiyat Fakültesi: Gülistan ÜNAL ( Tarih, 3.96)

Eğitim Fakültesi: Songül SARAÇ: ( Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, 3.96)

Üniversite Lisans İkincisi :

Fen Edebiyat Fakültesi: Hilal ŞANLI (Biyoloji Bölümü, 3.94)

Üniversite Lisans Üçüncüsü :

Devlet Konservatuarı: Serap ARSLAN  (Türk Müziği, 3.91)

Meslek Yüksekokulları Birincisi :

Hendek Meslek Yüksekokulu: Hanife GÜLTAŞ (Muhasebe Uygulamaları, 4.00)

21/06/2013 – HM

 
345 kez görüntülendi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.