Yerel Basında Bugün (16 Mayıs 2018)

16 Mayıs 2018

ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ

HAYALİ İHRACAT

Eski Bakan Ersin Taranoğlu düzenlediği basın toplantısı ile Sakarya’ya bazı proje önerilerinde bulundu. Taranoğlu’nun açıkladığı projelerin hangi bütçe ile yapılabileceği ise büyük merak konusu oldu.

 

ADA POSTASI

HERKES SUSSA BİZ SUSMAYACAĞIZ

ABD’nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs’e taşımasının ardından Gazze sınırında Filistinlilerin şehit edilmesini Sakaryalılar büyük tepki gösterdi.

 

BİZİM SAKARYA 

6 ÇILGIN PROJE

Eski Bakan Ersin Taranoğlu, Adapazarı’nda köklü değişimler öngören proje önerilerini açıkladı ve ‘Bunları yapmak için siyasi idare gerek. Tayyip Bey’e iletilirse bu projeler gerçekleşir.

 

SAKARYA HALK

ŞEREFSİZLER ORDUSU

Tam 70 yıldır bölgede Müslüman kanı akıtan İsrail, yine kudurdu. Müslümanların ilk kıblesi olan Kudüs’te barbar tutumunu sürdüren İsrail, kan akıtmaya doymadı. Türkiye’de 3 günlük milli yas ilan edilirken, dün Adapazarı ‘Kahrolsun İsrail’, ‘Katil İsrail’, ‘Filistin demek ümmet demektir’ diye inledi.

 

SAKARYA YENİ HABER

İSRAİL’E SERT TEPKİ

ABD’nin Büyükelçiliğinin Kudüs’e taşımasını protesto eden Filistinliler’e İsrail tarafından yapılan ve 60 kişinin şehit olduğu saldırı AKM önünde düzenlenen bir toplantıyla sert bir şekilde kınadı.

 

SAKARYA YENİGÜN

‘BİZ SUSMAYACAĞIZ’

ABD’nin Tel Aviv Büyükelçiliğini Kudüs’e taşımasıyla ortaya çıkan olaylarda 60 Filistinli’nin şehit edilmesi ilimizde ortak gösteriyle protesto edildi. Başkan Toçoğlu, ‘İsrail devleti, sadece Müslümanların değil, insanlığın düşmanıdır. Dünya buna sessiz kalsa da, herkes sussa da biz susmayacağız’ dedi.

 

YENİ SAKARYA 

TARANOĞLU’NDAN ÇILGIN PROJELER

Eski Bakan Ersin Taranoğlu, düzenlediği basın toplantısında Sakarya’ya dair proje ve düşüncelerini paylaştı. Taranoğlu, ‘Bu projeleri Cumhurbaşkanı Erdoğan’a götürün, emin olun kabul edecektir’ dedi.

125 kez görüntülendi.
16 Mayıs 2018 - 9:27