Yerel Basında Bugün (24.07.2012)

24 Temmuz 2012

24.07.2012 Salı günü yerel gazetelerde öne çıkan haberler.

ADAPAZARI

“Hakkâri’den acı haber”

Hakkâri’nin Yüksekova ilçesinde meydana gelen helikopter kazasında şehit düşen Regaip Şahin’in acı haberi Sakarya’da ki baba ocağına ulaştı.

ADAPOSTASI

Hakkâri’de şehit olan ‘Şahinimizi’ bugün; son yolculuğuna uğurlayacağız

“3 ay sonra evlenecekti!”

Dağlıca bölgesinde bir askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Regaip Şahin’in (25) baba ocağına ateş düştü. Şehidimiz 3 ay sonra düğün yapacaktı.

BİZİMSAKARYA

“10 bin ‘Feet’te adaylık teklifi”

Yerel seçimlerin öne çekilebileceği dair çıkan haberler siyasi partileri hareketlendirdi. 16 ilçe belediyesi kazanmak adına muhtemel isimler üzerinde çalışmalarını sürdüren siyasi partiler tüm hesaplarını Büyükşehir Belediyesi üzerine kuruyor.

SAKARYAHALK

“Şehidimizi bekliyoruz”

Hakkâri’nin Yüksekova ilçesine bağlı Dağlıca bölgesinde bir askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan piyade uzman çavuş Regaip Şahin’in (25) Serdivan’da ki baba ocağına ateş düştü. Bir süre önce nişanlanan şehidin 3 ay sonra düğün yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

YENİGÜN

“CHP nereye koşuyor?”

Cevdet Güngör, CHP Sakarya Örgütü’ndeki son toplantı krizini ve bundan sonra neler olabileceğini yazdı.

YENİHABER

Düşen helikopterden gelen haber yine yüreğimizi yaktı

“Bitmeyen acı”

Sakarya bir şehidine daha ağlıyor. Hakkâri’de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Uzman Çavuş Regaip Şahin’in baba ocağına evine ateş düştü.

YENİSAKARYA

“Sakarya’nın yeri ilk 10”

AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Kalkınma Bakanlığı’nın verilerine göre Sakarya’nın yaşanabilir kentler sıralamasında 10 yılda 5 basamak atlayıp, 18’nci sıraya yükseldiğini söyledi.

24.07.2012 MA

 

45 kez görüntülendi.
24 Temmuz 2012 - 6:10