Yerel Basında Bugün (17.10.2012)

17 Ekim 2012

17.10.2012 Çarşamba günü yerel gazetelerde öne çıkan haberler.

ADAPAZARI

“Jandarma’dan büyük operasyon!”

Yapılan operasyonlarda, 33 bin 260 litre petrol ürünü, 41 kilo 850 gram esrar, bin 430 kök Hint keneviri, uyuşturucu iki hap ve 663 paket kaçak sigara ele geçirildi.

ADAPAZARIAKŞAMHABERLERİ

İl Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği son yıllarda artan hayvan hırsızlığını bölücü terör örgütünün yaptığını iddia etti

“Keçileri kim kaçırıyor”

Sakarya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği’ne bağlı üyelerin bulunduğu Pamukova, Kaynarca, Serdivan ve Geyve’den son bir haftadır 500’e yakın koyun ve keçinin çalınması birlik üyelerini büyük zarara uğrattı.

ADAPOSTASI

Genel Sekreter, yönetim şemasını oluşturdu

“İşlem tamam!”

BİZİMSAKARYA

“Dişli aday”

Dün projeleri ve yapılan çalışmaları basın mensuplarına gezdiren Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, ‘Yeni dönemi düşünüyor musunuz?’ sorusuna, ‘Düşünmüyor gibi bir halimiz mi var’ diyerek 3. Kez aday olacağının sinyalini verdi.

SAKARYAHALK

“Birlikte çalışalım”

Toçoğlu: ‘Herkes destek veriyor ama elini taşın altına koyan yok.’

YENİGÜN

Sağlıkta genel sekreterden sonra, alt birim atamaları da yapıldı

“Değişim tamamlandı”

Kamu Hastaneleri Birliği uygulaması ile Genel Sekreterliğe Dr. Ünal Küçükyılmaz’ın atanmasından sonra, genel sekretere bağlı olarak çalışan 3 başkanlığa da atamalar yapıldı.

YENİHABER

Serdivan AVM el değiştirdi, otobüs hatları AVM’ye yönlendi

“Her yol AVM’ye!”

Bir süre önce el değiştiren Serdivan AVM, bu değişiklik sonrası Büyükşehir Belediyesi otobüslerinin de ana güzergâhı haline girdi. 29 hatta 5’i AVM önünden geçiyor

YENİSAKARYA

“SEAH’ta ihale operasyonu”

Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi eski başhekim yardımcısı ve müdür yardımcısının da aralarında bulunduğu 7 kişi gözaltına alındı.

17.10.2012 EK

 

37 kez görüntülendi.
17 Ekim 2012 - 6:33