İşte Dereceye Girenler

29 Haziran 2017

İşte Dereceye Girenler

Sakarya Üniversitesi 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılında dereceye girenler belli oldu.

Üniversite birinciliği ve ikinciliğini İşletme Fakültesi öğrencileri paylaştı. İşletme Fakültesi mezunu Nagihan Çakır üniversite birincisi olurken yine İşletme Fakültesi’nden Feyza Tekin ikinci oldu. Fen-Edebiyat Fakültesinden Salim Ziyal, Mühendislik Fakültesinden Halil Macar ve Yusuf Aktaş üçüncülüğü paylaştı.

Meslek Yüksekokulları birincisi ise Ali Fuat Cebesoy Meslek Yüksekokulu mezunu Eylül Zeynep oldu.

Diğer taraftan dereceye giren öğrencilerin mezuniyet töreninde hazır bulunmaları gerektiği bildirildi.

Dereceye girenlerin tam listesi şöyle:

 

2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI ÜNİVERSİTE DERECELERİ                 

ÜNİVERSİTE BİRİNCİSİ

NAGİHAN ÇAKIR (İŞLETME FAKÜLTESİ/İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ)

ÜNİVERSİTE İKİNCİSİ

FEYZA TEKİN (İŞLETME FAKÜLTESİ/YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ)

ÜNİVERSİTE ÜÇÜNCÜLERİ

SALİM ZİYAL (FEN -EDEBİYAT FAKÜLTESİ / ALMANMAN DİLİ VE EDEBİYATI)

HALİL MACAR (MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ  / MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ)

YUSUF AKTAŞ (MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ / İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

MESLEK YÜKSEKOKULLARI BİRİNCİSİ                    

EYLÜL ZEYNEP ATAY (ALİ FUAT CEBESOY MYO / MALİYE PROGRAMI)

 

FAKÜLTE DERECELERİ

 

BİLGİSAYAR VE BİLİŞİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: BURAK KÖKEN

BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ: BURAK KÖKEN

BİLİŞİM SİSTEMLERİ MÜHENDİSLİĞİ: BÜŞRA AÇIK

 

EĞİTİM FAKÜLTESİ          

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: GAMZE NUR ÖZÜAĞ

SINIF ÖĞRETMENLİĞİ: DERYA POLAT

FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ: EBRU GÜNER

OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ: ELİF TÜZÜN

SOSYAL BİLGİLER ÖĞRETMENLİĞİ: ÖZGE BALİ

TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ: SEVİL MERTDİNÇ

BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEK. ÖĞR. : GAMZE NUR ÖZÜAĞ

İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ: ASLIHAN DEMİR

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK: TUĞBA KALKMAZ

ZİHİN ENGELLİLER ÖĞRETMENLİĞİ: SÜHEYLA KIRMIT

İLKÖĞRETİM MATEMATİK ÖĞR. : MERVE KARA

 

FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: SALİM ZİYAL

MATEMATİK: TUÇE BİLGİLİ

FİZİK: RUMEYSA KAYA

KİMYA: AYŞEGÜL OCAK

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI: BÜŞRA KOCABAŞ

ALMAN DİLİ VE EDEBİYATI: SALİM ZİYAL

SOSYOLOJİ: AYŞE NUR LEBLEBİCİER; RABİYE SARI

TARİH:  MİNE KÜPÇÜ

FELSEFE: NESRİN ŞAFAK

COĞRAFYA: MERVE YILMAZOĞLU

BİYOLOJİ: MUHAMMAD WASEM

SOSYAL HİZMET: SEVDA KARA

ÇEVİRİBİLİM: TARIK KÜP

SANAT TARİHİ: ESRA ALTINOK

 

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: ZEYNEP TUGAY

İLAHİYAT: ZEYNEP TUGAY

İLAHİYAT (İLİTAM): ÜMMÜ İÇLİ

İLKÖĞRETİM DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞR. : SALİHA GÖK

 

İLETİŞİM FAKÜLTESİ

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: AYKUT YALÇIN

HALKLA İLİŞKİLER VE REKLAMCILIK: AYKUT YALÇIN

 

İŞLETME FAKÜLTESİ

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: NAGİHAN ÇAKIR

İŞLETME: RÜMEYSA KİRACI

İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ                :NAGİHAN ÇAKIR

SAĞLIK YÖNETİMİ: KÜBRA ÖZTÜRK

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ: FEYZA TEKİN

ULUSLARARASI TİCARET: KERİM KAŞITOĞLU

 

HUKUK FAKÜLTESİ          

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: EMİNE ATASOY

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ        

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: YUSUF AKTAŞ, HALİL MACAR

ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ: EMRE TUNÇ

ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ: SÜMEYYE AYDIN

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ: YUSUF AKTAŞ

MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ: HALİL MACAR

METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ: SEFA TURAN

GIDA MÜHENDİSLİĞİ: GÖZDE ŞAHİN, CEYLAN CAN

ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ: OĞUZHAN KIVAN, FETHİYE AYDINER

JEOFİZİK MÜHENDİSLİĞİ: BİLAL SÜNGER

 

SANAT TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ          

GÖRSEL İLETİŞİM TASARIM: SERHAT ÇAKIR

GELENEKSEL TÜRK SANATLARI: SUNA AKTAŞ

HALI-KİLİM: SEDA ŞİRİN

TEZHİP:                HAVVA ERDEK

ÇİNİ TASARIM: SUNA AKTAŞ

RESİM: HAMDİ ÇINAR

SERAMİK VE CAM: ENES TURGUT

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: SUNA AKTAŞ

 

SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ  

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: EHLULLAH KAVCI

İKTİSAT: AYKAN SEZER

SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ: EHLULLAH KAVCI

ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ: CANSU TEPELİ

ULUSLARARASI İLİŞKİLER: BAYRAM UĞUR

MALİYE: HİCRAN GÜMÜŞ

FİNANSAL EKONOMETRİ: OĞUZ KIRMAN

 

TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: EKREM ÇELİK

ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ:               MUSTAFA BEŞALTI

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ: SEZER BULUT

MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ: BURAK KASMAN

MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ: ERMAN SEVİM

METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ: EKREM ÇELİK

 

TIP FAKÜLTESİ       

TIP: BÜŞRA GÜNER

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: BÜŞRA GÜNER

 

TURİZM FAKÜLTESİ

FAKÜLTE BİRİNCİSİ: EKATERİNA GÜN

TURİZM İŞLETMECİLİĞİ: EKATERİNA GÜN

 

 

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ: SİNEM TOÇOĞLU

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ: SİNEM TOÇOĞLU

REKREASYON: AYKUT TAŞKIN

ANTRENÖRLÜK EĞİTİMİ:  BARBAROS DEMİRTAŞ

SPOR YÖNETİCİLİĞİ: BÜNYAMİN ÖRGEN

 

DEVLET KONSERVATUARI        

OKUL BİRİNCİSİ: İBRAHİM GÜLTEKİN

TEMEL BİLİMLER: İBRAHİM GÜLTEKİN

TÜRK MÜZİĞİ: GÜLSÜM UZUNBOYLU

TÜRK HALK OYUNLARI:                MEHMET SELÇUK OĞUZDEĞER

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ                :ESRA BABACAN

HEMŞİRELİK:  ESRA BABACAN

EBELİK: SARE CANSU KALKAN

 

MESLEK YÜKSEKOKULLARI BİRİNCİLERİ

ADAPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ: MURAT KAVRAYAN (BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI)

 

AKYAZI MESLEK YÜKSEKOKULU         

OKUL BİRİNCİSİ: SEVGİ YILDIZTAŞ (MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI)

 

ALİ FUAT CEBESOY MESLEK YÜKSEKOKULU          

OKUL BİRİNCİSİ: EYLÜL ZEYNEP ATAY (MALİYE)

 

ARİFİYE MESLEK YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ:  BAYRAM ACAR (KAYNAK TEKNOLOJİSİ)

 

FERİZLİ MESLEK YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ: ZELİHA BALTA (TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ)

 

GEYVE MESLEK YÜKSEKOKULU           

OKUL BİRİNCİSİ: SENA EMİROĞLU (MİMARİ RESTORASYON)

 

HENDEK MESLEK YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ: YÜKSEL ARAL (ELEKTRİK)

 

KARASU MESLEK YÜKSEKOKULU       

OKUL BİRİNCİSİ: OĞUZHAN ÇAĞATAY (TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ)

 

KAYNARCA SEYFETTİN SELİM MESLEK YÜKSEKOKULU  

OKUL BİRİNCİSİ: İLTER MAKASKIRAN (İŞLETME YÖNETİMİ)

 

KIRKPINAR TURİZM MESLEK YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ: İSMAİL ÜSTÜNEL (AŞÇILIK)

 

PAMUKOVA MESLEK YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ: KAMİL GÜNER (DIŞ TİCARET)

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU        

OKUL BİRİNCİSİ: SÜMEYYE KIZMAZ (İLK VE ACİL YARDIM)

 

SAKARYA MESLEK YÜKSEKOKULU

OKUL BİRİNCİSİ: NUMAN DURMAZ (İNŞAAT TEKNOLOJİSİ)

SAPANCA MESLEK YÜKSEKOKULU    

OKUL BİRİNCİSİ: YUNUS TURAN (İKLİMLENDİRME VE SOĞUTMA TEKNOLOJİSİ

65 kez görüntülendi.
29 Haziran 2017 - 12:45