Dereceye Girenler

26 Haziran 2013

Sakarya Üniversitesi 2012-2013 Eğitim-Öğretim Yılı sonunda dereceyle mezun olanların tam listesi:

EĞİTİM FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Songül Saraç (Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, 3.96)

Bölüm Birincileri:

Sınıf öğretmenliği: Taşkın Eygün

Fen Bilgisi öğretmenliği: Halil Öğüt

Okul öncesi öğretmenliği: Arzu Yalçınkaya

Sosyal Bilgiler öğretmenliği: Ümit Hayat

Türkçe öğretmenliği: Serap Maden

Bilgisayar ve öğretim tek.öğr.: Etem Dursun

Beden Eğitimi ve Spor öğr.: Erkan Üçan

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık: Hatice Gizem Gündoğan

Zihin Engelliler öğretmenliği: Songül Saraç

İlköğretim Matematik öğretmenliği: Nuran Şeyma Akyörük

 

FEN – EDEBİYAT FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Gülistan Ünal (Tarih, 3.96)

Bölüm Birincileri:

Matematik: Melek Eriş

Fizik: Talha Zafer

Kimya: Selime Atmaca

Türk dili ve Edebiyatı: Şehri Acar

Alman Dili ve Edebiyatı: Zeliha Deniz

Sosyoloji: Seher Görgülü

Tarih: Gülistan Ünal

Felsefe: Ceylan Önder

Coğrafya: Selin Yıldız

Biyoloji: Hilal Şanlı

Sosyal Hizmet: Mehmet Gölgesiz

Mütercim Tercümanlık: Esra Akman

 

GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Tuğba Marmara (Seramik Cam, 3.89)

Bölüm Birincileri:

Seramik Cam: Tuğba Marmara

Resim: Hilal Balcı

Geleneksel Türk El Sanatları: Zeynep Tuti

 

İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Hülya Çınar (Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi, 3.83)

Bölüm Birincileri:

İktisat: Fatih Ertan

Siyaset Bilimi ve Kamu yönetimi: Hülya Çınar

Çalışma eko.ve end.iliş.: Zeynep Odacı

Uluslararası İlişkiler : Dilek Küçükboz

Maliye: Satılmış Göksülük

 

İLAHİYAT FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Tuğba Kocaman (ilahiyat, 3.87)

İlahiyat: Tuğba Kocaman

İlahiyat(ilitam): Semra İzgi

 

İŞLETME FAKÜLTESİ

Fakülte  Birincisi: Zafer Akça (İnsan Kaynakları Yönetimi, 3.61)

Bölüm Birincileri:

İşletme: Ahmet Fatih Kılıç

Turizm İşletmeciliği: Nilgün Bıçakcı

İnsan Kaynakları Yönetimi: Zafer Akça

 

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Mehtap Dursun (Çevre Mühendisliği, 3,83)

Bölüm Birincileri:

Elektrik ve Elektronik Mühendisliği: Yasin Genç

Endüstri Mühendisliği: Lamia Gülnur Kasap

İnşaat Müh.: Ezgi Sevim

Makina Mühendisliği: Çağla Özay

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği: Fehime Kamburoğlu

Çevre mühendisliği: Mehtap Dursun

Jeofizik Mühendisliği: Merve Öztürk

Bilgisayar Mühendisliği: Hatice İlçi

Gıda Mühendisliği: Merve Yücel

Fakülte Birincisi: Mehtap Dursun

TEKNİK EĞİTİM FAKÜLTESİ

Fakülte Birincisi: Çiğdem İpar (Bilgisayar Sistemleri Öğr. , 3.69)

Bölüm Birincileri:

Elektronik öğretmenliği: Şaban Karaçam

Otomotiv öğretmenliği: Beşir Demirözü

Metal öğretmenliği: Serdar Gökhan Akça

Yapı öğretmenliği: Numan Durmaz

Bilgisayar Sistemleri Öğr.: Çiğdem İpar

 

BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Ercan Sarıaydın (Spor Yöneticiliği, 3.60)

Bölüm Birincileri:

Rekreasyon: Işıl Sarıkamış

Spor Yöneticiliği: Ercan Sarıaydın

 

DEVLET KONSERVATUARI

Konservatuar Birincisi: Serap Arslan (Türk Müziği, 3.91)

Bölüm Birincileri:

Temel Bilimler: Ruşan Filiztek

Türk Müziği: Serap Arslan

Türk Halk Oyunları: Kübra Erdem

 

SAĞLIK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Gül Işıl Arı (Ebelik, 3.67)

Bölüm Birincileri:

Hemşirelik: Handenur Başaran

Ebelik: Gül Işıl Arı

 

ADAPAZARI MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Şevket Can Karadağ (Elektronik Teknolojisi, 3.91)

Bölüm Birincileri:

Bilgisayar Programcılığı: Cemre Melih Genç

Mekatronik: Bünyamin İmamoğlu

Elektronik Teknolojisi: Şevket Can Karadağ

İnternet ve Ağ Teknolojileri: Salih Akar

 

AKYAZI MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Muhammed Elbaş (Gaz ve Tesisatı Teknolojisi, 3.91)

Bölüm Birincileri:

İşletme Yönetimi: Mustafa Tahtacıoğlu

Gaz ve Tesisatı Teknolojisi: Muhammet Elbaş

Dış Ticaret: Meryem Öztürk

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Sevil İlgezdi

Mobilya Ve Dekorasyon: Onur Müslüm Fazlıoğlu

Makine: Merve Solmaz

İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi: Elif Balıkçı

 

ALİ FUAT CEBESOY MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Muhammet Can Polat (Maliye, 3.84)

Bölüm Birincileri:

İşletme Yönetimi: Ayşe Duru

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Zennure Gizem Cankurtaran

Maliye: Muhammed Can Polat

Halkla İlişkiler ve Tanıtım: Mustafa Giresun

Dış Ticaret: Sümeyra Coşkun

 

FERİZLİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Derya Özkurt (Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, 3.57)

Bölüm Birincileri:

İşletme Yönetimi: Burcu Kocadağ

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Derya Özkurt

Tekstil Teknolojisi : Didem Şimşek

 

GEYVE MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Zeynep Talaş (Dış Ticaret, 3.87)

Bölüm Birincileri:

Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları: Yunus Emre Çöp

İşletme Yönetimi: İsmail Akduman

Dış Ticaret: Zeynep Talaş

Emlak ve Emlak Yönetimi: Emre Cengiz

Bankacılık ve Sigortacılık: Öznur Sezgin

Mimari Restorasyon: Burçin Durak

 

HENDEK MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi Hanife Gültaş (Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları, 4.00)

Bölüm Birincileri:

Bilgisayar Programcılığı: Muhammet Öğüt

Elektrik: Hakan Yılmazkurt

İnşaat Teknolojisi: Yavuz Selim Akçay

İşletme Yönetimi: Başak Tutkun

Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları: Hanife Gültaş

Makine: Okan Menteşe

Makine, Resim ve Konstrüksiyon: Enes Yazıcı

Elektronik Teknolojisi: Emrah Yıldırım

Pazarlama: Burçin Özcan

 

KARASU MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Sevilay Aktaş (Turizm ve Otel İşletmeciliği, 3.91)

Bölüm Birincileri:

Bilgisayar Programcılığı: Abdulkadir Koç

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Müzeyyen Güler

Turizm ve Otel İşletmeciliği: Sevilay Aktaş

 

KAYNARCA SEYFETTİN SELİM MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Ümmügülsüm Demirel (Bilgisayar Programcılığı, 3.82)

Bölüm Birincileri:

İşletme Yönetimi: Ahmet Kılıç

Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları: Mehmet Nacır

Bilgisayar Programcılığı: Ümmügülsüm Demirel

Maliye Programı: Osman Demirel

 

KIRKPINAR TURİZM MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Özlem Sönmez (Turizm ve Otel İşletmeciliği, 3.28)

Bölüm Birincileri:

Turizm ve Otel İşletmeciliği: Özlem Sönmez

Turizm ve Seyahat Hizmetleri: Furkan Karahan

 

PAMUKOVA MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Ayşe Eski (Dış Ticaret, 3.67)

Bölüm Birincileri:

Gıda Teknolojisi: Binnur Kuzu

Süt Ve Ürünleri Teknolojisi: Arzu Devecioğlu

Pazarlama: Mustafa Balcı

Dış Ticaret: Ayşe Eski

İşletme Yönetimi: Merve Seloğlu

Peyzaj Ve Süs Bitkileri: Canan Üstündağ

 

SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Esma ÖZBEN (Tıbbi Laboratuvar Teknikler 3.98)

Bölüm Birincileri:

Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik: Zehra Soy

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri: Esma ÖZBEN

Çocuk Gelişimi: Elif Sevim

Yaşlı Bakımı: Demet Gedikli

 

SAKARYA MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Melike Çolak (Muhasebe ve Vergi Uygulamaları, 3.98)

Bölüm Birincileri:

Otomotiv Teknolojisi: Mehmet Yasin Turan

İnşaat Teknolojisi: Derya Küpçü

Makine, Resim ve Konstrüksiyon: Muhammed Ali Kayık

İşletme Yönetimi: Bahar Parlak

Makine: Soner Aydın

Elektrik: Ali Okan Demirel

Seramik, Cam ve Çinicilik: Nihan Özen

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: Melike Çolak

Çevre Koruma ve Kontrol: Gülay Elçik

Gaz ve Tesisatı Teknolojisi: Burhanettin Demirel

Bilgisayar Programcılığı: Cengiz Özdemir

Elektronik Teknolojisi: Murat Haldız

Mekatronik: Umut Kırmızı

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı: Melike Gök

Halkla İlişkiler ve Tanıtım: Gözde Özbilen

Lojistik: Oğuz Kaan Koç

Basın ve Yayıncılık: Kübra Karaman

 

SAPANCA MESLEK YÜKSEKOKULU

Yüksekokul Birincisi: Seda Çobanoğlu (Halkla İlişkiler ve Tanıtım, 3.70)

Bölüm Birincileri:

Bahçe Tarımı: Derya Varcin

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları: İlkay Kocaman

Peyzaj ve Süs Bitkileri: Aylin Can

Halkla İlişkiler ve Tanıtım: Seda Çobanoğlu

Bankacılık ve Sigortacılık: Nazlı Sordi

Dış Ticaret: Bengisu Gamze Bezer

İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi: Tuğba Gökfiliz

 

Üniversite Lisans Birincisi:

Fen Edebiyat Fakültesi: Gülistan ÜNAL ( Tarih, 3.96)

Eğitim Fakültesi: Songül SARAÇ: ( Zihinsel Engelliler Öğretmenliği, 3.96)

Üniversite Lisans İkincisi :

Fen Edebiyat Fakültesi: Hilal ŞANLI (Biyoloji Bölümü, 3.94)

Üniversite Lisans Üçüncüsü :

Devlet Konservatuarı: Serap ARSLAN  (Türk Müziği, 3.91)

Meslek Yüksekokulları Birincisi :

Hendek Meslek Yüksekokulu: Hanife GÜLTAŞ (Muhasebe Uygulamaları, 4.00)

21/06/2013 – HM

 

81 kez görüntülendi.
26 Haziran 2013 - 7:24